"İki türlü acı vardır, seni güçlendiren acı ve sana acı çektirmekten başka bir işe yaramayan boş acı. Boş şeylere sabrım yoktur." - Frank Underwood
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
This Is Us
Devam Ediyor
9.3 60 kişi Puan Ver

This Is Us dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

This Is Us

'The Neighbors' ve 'Galavant' dizilerinin yaratıcısı Dan Fogelman tarafından oluşturulan 'This Is Us' NBC kanalının yaklaşan drama dizilerinden biridir.
Fogelman ile birlikte Jess Rosenthal, Charlie Gogolak, John Requa ve Glenn Ficarra'nın da yönetici yapımcısı olduğu dizinin üretimini 20th Century Fox Television ve Rhode Island Ave. Productions şirketleri yapmaktadır.
Oyuncu kadrosundaki isimler ise ABD'li şarkıcı ve sinema oyuncusu Mandy Moore (Red Band Society), Milo Ventimiglia (Heroes, Gotham, The Whispers), Sterling K. Brown (Army Wives, Person of Interest), Justin Hartley (Smallville, Revenge, Mistresses), Chrissy Metz (American Horror Story), Susan Kelechi Watson (Louie), Chris Sullivan (The Knick) ve Ron Cephas Jones (Mr. Robot) olarak sıralanmaktadır.
Önümüzdeki sonbahar başlaması planlanan dizi salı günleri yayınlanacaktır.
Hayat sürprizlerle doludur!.. Dizide, aynı gün doğan ve yolları birbirleri ile kesişen Rebecca (Moore) ve Jack (Ventimiglia), Pittsburgh'da üçüz çocuk bekleyen evli bir çift, bekar ve yaşam tarzından sıkılmış yakışıklı aktör Kevin'ın (Hartley) duygusal ve kışkırtıcı hikayesine değinilecektir.
Hikayenin devamını oku
This Is Us Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (1)

Diğer 27 yorum

BLACKCATS35
BLACKCATS35 3 gün önce

This Is Us 2. ve 3. Sezon Onayı Aldı

NBC, Televizyon Eleştirmenleri Derneği kış basın turunda drama serisi This is Us'u ikinci ve üçüncü sezon için yenilediğini açıkladı.

Dan Fogelman tarafından oluşturulan aile draması serisi NBC'nin en iyi gösterilerinden biri oldu. Prömiyeri 10.1 milyon izleyici toplayan ve 2.8 reyting puanı alan gösteriye çifte sezon onayı kaçınılmaz oldu.
Salı gecelerine hakim olan dizinin bugüne kadar yayınlanan bölümleri ortalama 2.6 reyting derecesi elde ederek 9.6 milyon izleyici topladı.
Top 10 listesine dahil edilerek 3 dalda Altın Küre'ye aday gösterildi.

İlk sezonu devam eden gösterinin ikinci ve üçüncü sezonları da on sekiz bölümden oluşacak.

0
ananda2019
ananda2019 5 gün önce

Çok samimi bir dizi,sevdim.Teşekkürler!

0
afurkanc
afurkanc 1 hafta önce

Mükemmel bir dizi. 2016 yılının en güzel işlerinden biri belki de en güzeli.
Jack ve Randall karakterlerini çok seviyorum.

0
KoRaYKuRt
KoRaYKuRt 2 hafta önce

boşverin yorumları okumayı hemen başlayın pişman olmazsınız

0
IDYLLIC
IDYLLIC 3 hafta önce

Yeni bölümlerini sabırsızlıkla bekliyırum

0
swearonchanel
swearonchanel 3 hafta önce

gülümsetirken bir anda gözleriniz dolabiliyor.. başta bende dram ve aile mi sıkıcı demiştim ama gerçekten çok iyi bir dizi.

0
ddjfx
ddjfx 1 ay önce

izlemeyin. her bölüm ağla ağla ağla... yeter arkadaş.

0
Epica
Epica 1 ay önce

Dizide bir şey var kalbinize dokunan, sizi hem mutlu edip hem dramla dolduran. Bu soğuk kış günlerinde evde oturun izleyin gözyaşlarınız ile ısınacaksınız. Ha eğer diyorsunuz ki ben Bilim-kurgu, Polisiye izlerim, Aile dramaları bana göre değil. Şunu söyleyeyim ben de sizin gibiydim. Bu diziyi herkes izlemeli.

0
Rondo
Rondo 1 ay önce

hayatım boyunca bir diziye bu kadar kanım ısınmamıştı. gerçekten dizide kendinizden bir parça bulacaksınız. hayatınızla ilgili çok değerli şeyleri size hatırlatıyor. hüzün ve tebessümle izlettiriyor kendini. kesinlikle izlemelisiniz. diziyi tek kelimede özetle deseler; "tatlı" kelimesini kullanırdım. adeta kahve içerken yada en sevdiğiniz tatlıyı yerken aldığınız keyfi, size izlerken yaşatıyor. pişman olmazsınız, bana güvenin.

0
ayarless
ayarless 1 ay önce

HA Rİ KA

0