"herkes biraz yalnızdır... en zenginin bile fakirliğidir yalnızlık... -leyla ile mecnun
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
The Originals
Devam Ediyor
9.5 1846 kişi Puan Ver

The Originals dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

The Originals

Orijinal vampir ailesi, binlerce yıl önce sonsuza dek bir arada kalacaklarına dair birbirlerine söz vermiştir. Fakat zamanla, çeşitli trajik olaylar ve güç savaşı gibi nedenlerle aralarındaki güçlü bağ kopmuştur.

Kurt adam-vampir melezi, köken vampirlerden Klaus Mikaelson, doğaüstü olayların kaynaşma noktası New Orleans'ta kendisine karşı bir güç oluşturulduğuna dair gizemli bir mesaj alır ve zamanında ailesinin de kurulmasına yardım ettiği, Fransız mahallesi Quarter'a gider. Klaus'un kafasındaki sorular, onu New Orleans'ta insanlarının ve her türlü doğaüstü varlığın üzerinde kontrolü olan, şehrin önceki şeytani koruyucusu, eski çırağı ve dostu Marcel'e götürür. Klaus'un kardeşi Elijah ise Klaus'a yardım edip onu geri döndürmeye ikna etmeye karar verir ve onun peşinden gider. Daha sonra ortaya çıkar ki kurt-kız Hayley de aile geçmişiyle ilgili bazı ipuçları aramak için buraya gelmiş ve Sophie adındaki güçlü bir cadının eline düşmüştür. Marcel'in Klaus'u kışkırtmasıyla ve sadık yandaşlarına emir verip mutlak gücüyle hükmetmesiyle tansiyon iyice yükselir. Kız kardeşleri Rebakah, Mystic Falls'ta onlara katılmak için beklerken Klaus ile Elijah, New Orleans'ın bir kez daha Kökenler tarafından yönetilmesi için cadılarla kolay olmayacak bir anlaşma yapmanın peşine düşerler.
Hikayenin devamını oku
The Originals Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Fan sayfasına git.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 265 yorum

yolo12
yolo12 6 gün önce

hadi be artık yeni sezon gelsin bekle bekle valla ölücem

0
aliceinwonderland1
aliceinwonderland1 1 hafta önce

ne demek yeni sezon martta !? offf beeee özledik .. tvd sıçtı zaten klaus aşığım sana . resmen duygu fırtınası yaşadım ben kendime şok .

0
upalldirection
upalldirection 1 hafta önce

Diziyi yavaş yavaş izliyorum bitirmemek için.Bittiğinde kesinlikle büyük bir boşlukta dalgalanıyor olacağım.

1
19beatles60
19beatles60 2 hafta önce

yeni sezon 4 martta başlayacak dostlar

1
! RAS AL GHUL !1
! RAS AL GHUL !1 3 hafta önce

basla artık the originals

0
engincan1777
engincan1777 1 ay önce

Yeni bölüm ne zaman çıkacak bileniniz var mı?

0
wild003
wild003 1 ay önce

Diziyi kökenler için izliyoruz ama gelen geçen bizimkilere tek atıyor. Yeni yetme cadılar çıkıyor kökenleri top gibi duvardan duvara fırlatıyor. Bu dizide şöyle bir terslik var freya düşmanlara cadılığını yapamıyor. Ama yeni yetme düşman cadıları kökenleri top gibi fırlatıyor. Aşırı derece güç dengesizliği var bu dizide. 3. sezonu zor izledim umarım gelecek sezonda düzelir bu durum. oh be içimi döktüm sonunda aq

0
klaus_mikaelson
klaus_mikaelson 2 ay önce

Her sezon kendine daha da bağlatan diğer vampir kurt adam dizilerinin aksine sadece vampir olmayı ele almayan vampir olmanın fantastik yanlarının yanında aile bağlarını ve aşkı en saf en açık haliyle anlatan aşkıda aileyide vampirzimi de orta karar kusturmayacak bıktırmayacak şekilde ele alan efsane bir dizi

0
little_banshee_vampire

CİĞERİM GİTTİ BEKLEMEKTEN YETER LAN YENİ BÖLÜM GELSİN ARTIK ÖZLEDİK

0
gulcan169
gulcan169 2 ay önce

ERKEN BAŞLASAYDI İYİYDİ... BEKLEMEKTEN CİĞERİMİZ SOLDU BE

0