"ucube olmanın avantajı, daha güçlü hissetmen." -house md
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
The Magicians
Devam Ediyor
9.1 366 kişi Puan Ver

The Magicians dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

The Magicians

Zekâsıyla yaşıtlarının arasından sıyrılan Quentin Coldwater, günlük hayatın monotonluğundan, Fillory adlı büyülü bir dünyada geçen fantastik kitapları okuyarak kaçmakta ama herkes gibi o da büyünün gerçek olmadığını düşünmektedir. Ta ki kendini New York'un kuzeyindeki çok gizli ve seçkin bir büyücülük okulunda bulana kadar. Burada dostluğu ve aşkı öğrenip hayal bile edemeyeceği doğaüstü bir güce erişen Quentin, günün birinde arkadaşlarıyla yaptığı inanılmaz bir keşifle eşsiz olduğu kadar tehlikeli ve karanlık bir yolculuğa çıkacaktır.
Hikayenin devamını oku
The Magicians Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 117 yorum

abrozdu
abrozdu 8 saat önce
Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Heycan verici sürükleyici bir dizi izleyenler pişman olmaz

0
BLACKCATS35
BLACKCATS35 2 ay önce

Dizinin başlama tarihi 25 Ocak 2017 Çarşamba olarak açıklandı. 2. sezon da tıpkı önceki sezon olduğu gibi on üç bölümden oluşacak.

0
0zgur
0zgur 3 ay önce

En sevdiğim ve keyifle izleğim dizilerden. Başlamadıysanız tavsiye ederim.

0
woawliqueur
woawliqueur 3 ay önce

3 günde sezonu bitirdim. İlk bölümler biraz sıkıcıydı ama yeni dönem dizileri arasında oldukça iyi bir yere sahip olacağını düşünüyorum. Sezon sonu sizce de biraz fazla askıda kalmadı mı ? 2. sezonu merakla bekliyorum, hemen yayınlansııın!!

0
clyeo
clyeo 3 ay önce

Mutlaka izleyin hemen bitiresiniz gelicek sadece dizi başı 5 dkka dayanın. I love you :*

2
SosyopatTate
SosyopatTate 4 ay önce

Biraz Harry Potter biraz Narnia bolca sex. İlk sezonda birbirini s*kmeyen karakter kalmadığından 2. sezonda asıl konuyu anlatabilirler belki. Narnia benzeri olan Fillory evrenini de bilmediğimizden olaylar hep "Fillory'nin kitabında böyleydi ondan böyle" gibi açıklanıyor. Sex yapmaktan konuyu anlatmaya çalışsalar biraz daha başarılı olabilirler. Olaylar Quentin ve Julia'nın etrafında şekilleniyor ama ikisi de birbirinden odun. Şu diziyi Eliot ve Margo'nun etrafında çekselermiş belki daha iyi olurmuş.

4
DiziDeLisi23
DiziDeLisi23 5 ay önce

güzelmiş dizi izlediğime pişman değilm

0
Unsine
Unsine 5 ay önce

Değnekleri hazırlayın Hogwarts sakinleri,farklı ama çok ilginç bir diziye başlıyoruz.

1
Senic
Senic 5 ay önce

Yorumlara baktım da birçok kişi Quentin'den nefret ettim vs. yazmış. Muhtemelen çoğunuz Jason'ın kitapta yazılanın tıpatıp aynısını oynadığını bilmiyor. Karakter bu yani arkadaşlar. Benim şahsi fikrimi sorarsanız çok farklı, karanlık, hep bildiğimiz "kahraman" rolüyle alakası olmayan, sadece kendi olan bir karakter. Bilemiyorum belki gay-vari tavırlarından dolayı hoşlanmadınız ama umarım başka bir nedeni vardır. Sizden tek ricam karakterin derinlerine bakmaya çalışmanız olacaktır. Sabırla okuduğunuz için de teşekkür ederim.

1
TheCaptainRio
TheCaptainRio 5 ay önce

ALİCE ♥

0