"bence sadece aptal insanların iyi ilişkileri var." -supernatural
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!

Teen Wolf tartışma forumu

Tüm Forumlar > Teen Wolf > Final Sahnesi Teorim

yeni konu aç Final Sahnesi Teorim

cupiddd 2 hafta önce

Bence final sahnesi şu şekilde olabilir;
Ghostriders Lydia dışında şehirdeki bütün herkesi götürür ve üzerinden 30 yıl geçer, Beacon Hills hayaler şehre dönüşür. 30 yıl sonrasında Lydia Ghostriders'ın hedefinde olan başka bir Banshee'ye yaşadıklarını anlatıyor olabilir yani dizinin tamamı Lydia'nın anlattıklarıdır. Ama o Canaan'daki kadın gibi delirmiş olmayacak Lydia. Ne bileyim böyle bir final sahnesi olursa güzel olur gibi geldi bana. Sizce de güzel olmaz mı?

Ek olarak dizinin sonuna kadar kimlerin öleceğini kimlerin kalacağını kimlerin götürüleceğini tahmin etmeyi bıraktım artık ben nerden ne çıkacağı belli olmuyor bak Theo bile geldi :(
Neyse, daha fazla uzatırsam saçmalayacağım bu kadardı :D

firaatk 2 hafta önce

Bende nedense Scott'ın öleceğini ve Malia ile Theo'nun Lydia ile Styles'ın beraber olacağı düşüncesindeyim. Ve onların üni için şehiri terk edip, şehiri Liam ve sürüsüne bırakacağını tahmin ediyorum. Allison'ı öldüren Scott'ı da öldürür bence. Sadece tek istediğim Derek ve Kira'nın hikayelerininde bitimini göstermeleri. En azınan dolaylı yoldan bile olsa..

firaatk 2 hafta önce

Diziden çıkan karakterler hakkında hiç bir bilgi verilmiyor. Ve bu çok kötü. Jackson gitti evet ama sonu ne oldu? Neler yaptı öldü mü kaldı mı? Aynı şekilde Isaac ve ikizlerden biri. Tabiki Derek ve Kira'da öyle.

cupiddd 2 hafta önce

Evet bi de onlar var tabi... Keşke onların nasıl olduğu falan da gösterilse ama sanmıyorum göstereceklerini :/

sweden 1 hafta önce

bu nasıl teori herşey lydianın rüyası stiles ta tuzluk mu yani bu mu final sahnesi allah allah işe bak yaw.jpg

melike.m.gm 1 hafta önce

bence dediğinin tamamı olmaz ama mantıklı geldi

konuya abone kullanıcılar 4