"herkesin hayatına kimse karışamaz." -bir dost
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Strike Back
Devam Ediyor
8.8 34 kişi Puan Ver

Strike Back dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Strike Back

Strike Back uluslararası bir terörist örgütü durdurmak için İngiliz ordusuyla birlikte çalışan karizmatik eski bir Amerikan Özel Kuvvetleri ajanının hikayesini anlatan yüksek dozda aksiyon içeren bir dizi. Dizide 20. Bölüm diye bilinen çok gizli bir istihbarat biriminin iki üyesinin başından geçenlerin anlatılıyor. Bu üyeler terörizm karşıtı ekipte çalışan İngiliz çavuş Michael Stonebridge (Philip Winchester) ve Amerika’nın Irak işgalinden bir gün önce görevden alınan eski Amerikan ajanı Damien Scott (Sullivan Stapleton). Stonebridge, Scott ve 20. Bölüm’ün diğer üyeleri Latif isimli tehlikeli bir teröristin peşindedir. Latif ise küresel olarak ses getirecek büyük bir saldırı planlamaktadır.
Hikayenin devamını oku
Strike Back Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

19 yorum

Eba
Eba 2 hafta önce

2. sezonda nasıl olduysa ilk sezonun ekibi açıklanmayan bir nedenden dolayı kaybolan dizi.Yani araya sıkıştıracağınız transfer oldular emekli oldular vs cümlesi olsa bile yeterdi.

Onun dışında bol aksiyonlu güzel bir dizi.

0
Bigby
Bigby 4 hafta önce

banshee den sonra izledigim en iyi aksiyon dizi . bölüm eksikleri var düzeltilmeli

0
dizimanyağı
dizimanyağı 1 ay önce

Bu dizi ağzının tadını bilenlere, kesinlikle tadı damağınız da kalacak bir dizi İlk sezon biraz ağır gelebilir 2.sezondan itibaren komedi var dizinin içinde ama tam anlamıyla bence 4 4lük bir dizi

0
strintdex
strintdex 3 ay önce

sağlam dizi ,sarıyor.

0
ghosts_ronin
ghosts_ronin 5 ay önce

Diziyi öncelikle askeri konulardan anlamayanlar yorumlamasın. Taktik saldırılar ön planda tutulmuş bir dizi ve Özel Kuvvetlerin çeşitli operasyonlarda yaptığı stratejiler gösterilmekte. Ne kadar dizi görülse de aslında Strike Back bir yaşam tarzını dile getirir. Dizi 1.sezonda ciddi anlamda bocalıyor zannedilmemeli aslında her şey orada başlıyor ve 2.sezon da dahil olan SFOD-D'den atılan Scott, SAS' da görevli olan Stonebridge diziyi daha da ileri dereceye taşıyor. Ayrıca çeşitli dakikalarda sevilen yetişkin içerikli sahneler de bulunmaktadır. Tavsiyem bu diziyi 1. ve 5.sezon dahil toplamda 13 defa bitirdim. İzlenmesi gereken ve arşiv olarak tutulan sayılı favori dizilerimdendir. Ayrıca kesin ve net olarak söylemem lazım illa beğeniceksiniz diye bir kaide yok, çoğu kişiye uyum sağlamıcak, fakat oyunculuk ve konusu diziyi bir film haline getirmiştir haberiniz olsun iyi seyirler

0
KrakenUnleashed 5 ay önce

@ghosts_ronin, 13 defa bitirmek nedir birader dizi mi kalmadı

0
TyLeR05
TyLeR05 8 ay önce

İlk başlarda sıkıcı olsada güzel tavsiye edilir...

0
HazalSAHİN
HazalSAHİN 1 yıl önce
Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Hugh'u öldüren eller kırılsın !!! :(((

1
HazalSAHİN
HazalSAHİN 1 yıl önce

ilk iki bölüm sıkıcı daha sonraki bölümler cidden izlemeye değer bırakmayın.

1
jubilantboy
jubilantboy 1 yıl önce

1. Sezon çöp izlemenize gerek kalmadan 2nci sezondan başlarsanız çok şey kaybetmezsiniz. Cok sıkılarak bitirdim 1nci sezonu.
Diger Sezonlar call of duty- counter strike oyunlarının diziye cevrilmiş hali sürekli aksiyon, rehine kurtarma, terör saldırılarını engelleme tabi bunlar tamamen Müslümanları terörist olarak gosterilerek yapılıyor. iyi seyirler.

2
jessipinkman
jessipinkman 1 yıl önce

9. ve 10. bölümleri merakla bekliyoruz

0