"bazı insanlar doğru ailede doğacak kadar şanslılar. diğerleri kendi kaderlerini çizmek durumunda." -game of thrones
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Spartacus: Blood and Sand
Final Yaptı
9.5 826 kişi Puan Ver

Spartacus: Blood and Sand dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Spartacus: Blood and Sand

Gaius Claudius Glaber öldü. Yenilgisinin ardından aylar geçti ve Spartacus ile komutanları Crixus, Gannicus ve Agron’un liderliğindeki isyancılar ordusu Roma’da zafer kazanmaya devam ettiler. Özgürleştirilen köle sayısı binleri bulunca artan isyancı topluluğuyla, Roma’nın en güçlü ordularını bile zorlayan bir güç ortaya çıktı.

Spartacus tüm Roma İmparatorluğunu yıkmaya artık her zamankinden daha kararlı. Ashur’un ölümünün ardından, Naevia ve Crixus yeni güçleri ve hırslarıyla tek bir vücut gibi dövüşürken, Gannicus her zaman hayatı dolu dolu yaşama isteğiyle yatağını güzel ve tehlikeli Saxa ile paylaşıyor.

İsyancılar hep birlikte kanlı mücadelelerde çarpışıyor ve kaçınılmaz son için hazırlanıyorlar: Roma’yla büyük bir savaş.

Roma Senatosu en zengin Romalı’dan yani Marcus Crassus’tan yardım ister. Güçlü ve zeki bir politikacı olan Crassus rakibine saygı duymakta ve Glaber ile ondan öncekilerin yaptığı hataları tekrarlamak istememektedir. Crassus genç ve hırslı Julius Ceasar ile birlik olarak, Spartacus ve isyanı yok etmeye karar verir.

Efsanevi yolculuğun destansı sonu, Spartacus: War of the Damned daha önce görülmemiş bir savaş başlatacak.
Hikayenin devamını oku
Spartacus: Blood and Sand Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 153 yorum

bluevampire
bluevampire 4 hafta önce

EF-SA-NE !!!! Yok efekler kötü Yok gerçekçi değil diyenlere aldırmayın. Kesinlikle izlenmesi gereken bi dizi.

0
enesm
enesm 1 ay önce

Sakın izlemeyin bu siteden 1. bölüm diye Spartacus: Gods of the Arena'nın ilk bölümünü koymuşlar. Büyük spoiler yersiniz 1. sezonla alakalı. (Lütfen düzeltin bu problemi)

1
TVD5
TVD5 2 ay önce

Önce hangisini izleyeyim cevap verirmisiniz ?

0
Magellanic Clouds
Magellanic Clouds 2 ay önce

Müthiş bir dizi, savaş sahnelerinde gaza gelmemek elde değil. Mümkün olsa elinize kılıç alıp savaşa katılmak isteyebilirsiniz. İzlenecek diziler listesinde en başta olması gereken harika bir dizidir.

0
spartacustark
spartacustark 2 ay önce

gelmiş geçmiş en efsane dizi, ayrıca bana göre gelmiş geçmiş en büyük adamlardan biri Spartacus...(gerçekte)

0
busra_vd
busra_vd 2 ay önce

Diziyi az önce bitirdim. 4 sene önce izlemiştim ama neredeyse unutmuşum diziyi. O yüzden baştan izledim. Hatta son sezonu izlememişim bile. Taze duygularla yazıyorum. Hala favori sezonum ilk sezondur. Diğer sezonlar da güzel olsa da ilk sezonun ve o arenanın seyir keyfi bambaşka. Rahmetli Andy abimizin etkisi de büyük yani ne yalan söyleyeyim. İlk sezon bol bol izleyin adamı. Sonra çok özleyeceksiniz. Yeni adam dış görünüş olarak önceki Spartacüs'ü andırsa da vücut ve oyunculuk yeteneği bakımından acayip geri. Hani başka dizi olsa vücudu takmazsın ama Gladyatör rolünü oynuyorsun sen. O vücut iğrenç duruyordu. Hatta vücut yapamamış 2. sezonda full zırh giydi. 2. sezon komple bir alışamamışlık vardı bende. Yeni adamı garipsedim. Hatta 2. ve 3. sezonun finalleri dahil o sahnelerde hep gözümde Andy'i canlandırdım. Tamam biliyorum adam öldü ama başka adam bulamadılar mı diye geçiriyorum içimden. Gannicus un yeri benim için apayrı. Adamın alaycı tarzına bayılıyorum. Onu izlemesi çok keyifliydi. Agron'un oyunculuk yeteneğine bayıldım. Gözleriyle oynadı desem yalan olmaz. Bu bakımdan sıyrılması bile gerek. Crixus zaten ayrı parantez. Bir adam böyle sevebilir ancak. O kalıplı güçlü bedeninin ardındaki kalp bir kadın için aşk doluydu ki o aşkın uğruna adam Romayı yakmaya kalktı. Crixus gibi adam hepimizin başına diyelim Spartacus asla vakit kaybı olmayacak çok güzel bir dizi. İşte 2. Spartacus olan Liam'ın sahnelerinde elinizle ekranı kapatırsanız ona da bir yerde tahammül edebilirsiniz

2
sergenreis
sergenreis 2 ay önce

çok ama çok net spartacu>>>>>>>>>>game of thrones, daha önce hiçbir şey bu kadar net olmamıştı

0
barankaya
barankaya 3 ay önce

Bizim yaptığımız Fetih1453 Filmine bak, adamların yaptıkları dizi bölümlerine bak. 1 bölümü bile bizim yaptığımız filme bin çeker. Türk film teşkilatı hakikaten görsel çekicilik, simülasyon, gerçeğe yakınlık konularında oldukça geri planda. Gerçi 1990'lı yıllarda Avrupa renkli tv'ye geçtiğinde, biz halen siyah-beyaz'daydık.

0
emre2323
emre2323 3 ay önce

O nasıl muhteşem dizidir be.. İzlemeden ölmeyin der geçerim.

0
Carmelo
Carmelo 3 ay önce

Gerçekten hala izlememiş olan var mı diye merak etmiyor değilim. Bu nasıl bir hikaye, bu nasıl bir dizi böyle !!!

0