"bence sadece aptal insanların iyi ilişkileri var." -supernatural
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Skins
Final Yaptı
9.1 417 kişi Puan Ver

Skins dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Skins

Sıradan gençlik dizilerinden gına mı geldi? Tek dertleri, o gün ne giyecekleri olan zengin bebeleri izlemekten sıkıldınız mı? Dedikoducu kızlar, bayık bakışlar, kimin eli kimin cebinde durumları artık size çekici gelmiyor mu? O zaman gelin sizi Skins ile tanıştıralım...

2007 başında İngiltere'nin E4 kanalında yayınlanmaya başlayan Skins, Bristol'da yaşayan gençlerin hayatlarına odaklanıyor. Gençlerin hiçbiri de sütten çıkmış ak kaşık değil. Biri anoreksik, biri öğretmeniyle yatıyor, bir diğeri müslüman ve en yakın arkadaşının gay olmasını ailesine nasıl açıklayacağını düşünüyor ve bu liste uzayıp gidiyor. Anlayacağınız her birinin ciddi problemleri var. Dizi de sağ olsun, bizi üzmüyor ve her bir bölümü bir karaktere ayırarak, gençlerimizi daha da yakından tanımamızı ve dertlerine ortak olmamızı sağlıyor. Uyuşturucu, homoseksüellik, bozuk aile ilişkileri, seks, narsizm, antisosyallik, cinsel istismar, içine kapanıklık gibi gençler arasında yaygın olan sorunlara değinen Skins, daha ilk bölümüyle bile diğer gençlik dizilerinden ne kadar da farklı olduğunu, hayata pembe gözlüklerle değil de, tüm gerçekliğiyle baktığını bizlere kanıtlıyor. Bölümler ilerledikçe, bu gençlerin her birinin ne kadar da yapayalnız olduğunu görüyor ve başlarda komediymiş gibi gelen sahneler, leziz bir drama hâline dönüşüyor. misery
Hikayenin devamını oku
Skins Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 155 yorum

cexren
cexren 4 gün önce

Benim için sadece ilk iki sezonun dahil olduğu dizidir. Neden bilmiyorum ama geri kalan sezonlarda hep ilk kadroyu aradım, bitmemiş hikayelerdi.

0
uygarkara
uygarkara 5 gün önce

Özendiğim hayattır bu dizi. Ne ün ne para ne de başka bir şey. Çok sıkı doslar ve onlarla yaşadığın iyi kötü her şey Dünyada ki hiç bir şeye değişilmez. Bu dizi de aynen bunu anlatıyor. Aile kavramları olmayan birbirinden ilgisiz ebeveyinler, durumları kötü olan gençler, pisliklerle dolu bir şehir hayatı ve diğer her şeye rağmen Sıkı dostluklarla nasıl mutlu olunacağını anlatıyor. Nasıl en mutlu insan olacağınıza yol gösteriyor.

0
kubrabsf
kubrabsf 2 hafta önce

gerçekten bunun gibisi gelmedi. lise son sınıfta kış aylarında başlamıştım. 4sene geçti hala aynı heyecanla mutlulukla her sene bu vakitler başlarım izlemeye. En unutamadığım karakterde Chris. Skins deyince aklıma hep o geliyor. Mutlaka başlayın pişman olmazsınız. Ama muhteşem sonları yok. jenerasyon olarak ele aldıkları için gençlerin hayatının sadece belirli bir bölümünü inceliyor. Sonrasında ne yaptıkları pek tartışılmamış. Sadece son sezon kendi tarzının dışında farklı. İZlerseniz anlarsınız zaten.

1
selmahasret
selmahasret 2 hafta önce

çok severek başladığım nefret ederek bitirdiğim dizi. tavsiye ediyorum evet ama sadece boş boş boş vaktiniz varsa. daha iyi diziler var kanksler.

4
G3ZG4N
G3ZG4N 1 ay önce

1 yıl geçti ama hala yerini tutan dizi bulamadım :(

0
InanılmazSp
InanılmazSp 2 ay önce

İlk izlediğim efsane diziydi be I'm Cook!

0
Vyjdi
Vyjdi 2 ay önce

Hafızamı silip tekrar başlamak isterdim..

1
goghflora
goghflora 2 ay önce

Bitirdikten 1 sene sonra bütün karakterler uçar gider ama Cassie'nin ''wow'' şeklindeki mırıldanmaları kalır

1
berfinsude
berfinsude 3 ay önce

iki yıl önce izlediğim ve hala izlemek istediğim dizi,keşke final olmasaymış dedirtiyor

0
loorde
loorde 3 ay önce

Cook'un çılgınlıklarını özleyip 3. defa başladığım harika dizi...Sanırım bundan iyisi gelemezdi.

1