"barışı sadece adaletle sağlayabilirsin." - avatar the last airbender
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Sherlock
Devam Ediyor
9.6 3249 kişi Puan Ver

Sherlock dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Sherlock

Sherlock’u hiç böyle görmediniz! Sör Conan Doyle’un kahramanını günümüze taşıyan Sherlock'ta ünlü dedektif, modern teknolojiden yararlanan biri olarak karşımızda.

Sherlock Holmes günümüzde yaşasaydı, cinayet dosyalarını nasıl çözerdi? Üç bölümden oluşan film serisi Sherlock, ünlü dedektifi günümüze taşıyarak bu soruya cevap veriyor. Polise danışmanlık yapan bir kiralık dedektif olan Sherlock Holmes, izleyeceğimiz ilk bölümde John Watson ile tanışıp, tıpkı orijinal hikayedeki gibi Baker Sokağı'nda bir daire tutuyor. Birlikte ilk davaları zehirli bir hapla intihar etmiş gibi görünen üç kişinin cinayetinden kimin sorumlu olduğunu bulmaktır.

Eleştirmenlerce beğenilen modern Sherlock Holmes'ta The Other Boleyn Girl ve Atonement'taki rolleriyle tanınan Benedict Cumberbatch'i izliyoruz. Ortağı Watson'ı canlandıran Martin Freeman'i ise Love Actually ve The Hitchhiker's Guide to the Galaxy'deki başrollerinden hatırlayabilirsiniz.
Hikayenin devamını oku
Sherlock Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 511 yorum

MeridaPierce
MeridaPierce 13 saat önce

My Baker Street boys. Sherlock Holmes and Doctor Watson♥

0
rxlia
rxlia 2 gün önce

Geç tanıştığım fakat defalarca bitirdiğim, her izleyişimde farklı ve mükemmel ayrıntılara rastladığım dizidir kendisi. İzlenen 30-40 dakikalık dizilerin yanında fazla uzun olduğu halde süre bakımından hiçbir şekilde fark olduğunu hissettirmeyen bir efsane. Oyunculardan ve senaryodan kalite akıyor.

0
rba_kynr
rba_kynr 4 gün önce

Tam ekşın sevenlere göre süperrrr bişeyyyyy

0
Nactrem
Nactrem 6 gün önce

ARKADAŞLAR OKUYUN
“Bir dönemin sonu olabilir. Dürüst olmak gerekirse bir dönemin sonu gibi geliyor. Dizi, ilgilenmenin, takip etmenin çok zor olduğu bir yere doğru gidiyor. Bu zamana dek projeyle ilgili asla ‘asla’ demedik. Ben diziye sürekli devam etmekten zevk alırım, fakat yakın gelecekte hepimizin yapması gereken çok zor işler var ve bu zamana kadar yaptıklarımız da bir o kadar zordu. Yani sanırım bekleyip göreceğiz.”
En az 1 sezon daha var dizi bitmedi

0
hazeltommo
hazeltommo 6 gün önce

izlediğim onca film ve dizi sıralamasını alt üst edip kendisini başa geçirdi şüphesiz, ama bu yeni bölüm beklemek nedir ya? diziyi korkarak izliyorum her bölümünü sindire sindire.

0
QQwarriors
QQwarriors 1 hafta önce

sezonlar 2 yılda bir başlıyorsa çekeceğimiz var .

0
mrs. sherlock holmes
mrs. sherlock holmes 1 hafta önce

Sherlock bölümü az, gizemi tavan, izledikten sonra kendinizi kaptırabileceğiniz, ardından bölüm bitince sabırsızlıkla yeni bölümünü bekleyeceğiniz bir dizidir

0
ibrahimt55
ibrahimt55 2 hafta önce

Müziğini zil sesi yaptım. Birileri arayınca Sherlock gibi davranıyorum. Kafayı yedim galiba )))

0
my precious
my precious 2 hafta önce

aşırı derecede haz verir, bağımlılık yapar, beyin yakar, kalp krizi geçirtir, seretonin hormonunu tavan yaptırır demedi demeyin.

0
Mam1A
Mam1A 2 hafta önce

4 harfle açıklıyorum iyi okuyun. EFSO!

1