"şeytan ayrıntıda gizlidir." -hannibal
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Reklamı Geç


Shadowhunters Shadowhunters Dizinin profil sayfasına git. Dizinin Facebook Fan Sayfası Fan sayfasına git.
Hata bildir!
Altyazı Kaynağı: Divxplanet

Bölüm hakkında ne dediler?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 126 yorum

imreelmissholland
imreelmissholland 1 gün önce

Şunu fark ettim Luke'u polis yapmaları bir açıdan iyi olmuş. 'Sıradanların' dünyasında bir şekilde bağlantıları oluyor ve ilk bölümde olduğu gibi olayları örtebilir falan. Fakat kamyonetli bir Luke görmek isterdim; kitapçı olmasa bile.

0
imreelmissholland
imreelmissholland 1 gün önce

Sebastian'ı beklerken yeniden başladım hbfedskx.

0
Mrakucba
Mrakucba 2 gün önce

Lan Nereye Gidiyonuz LAN SAD:ASD:GD:FSSAASD

0
Höval
Höval 4 gün önce

clry o kadar yapmacık duruyorki beğenmedim sırf malec için izlemeye devam edeceğim

0
dilaratetik
dilaratetik 3 hafta önce

Altyazı berbat derecede kayıyor. Kitaba göre film kötüydü ama filme göre dizi kötüden beter. Bi kere tamam baş karakter sarışın yakışıklı ama bir kere jace in tavırlar ne abi egolu ve sürekli seni koruyucam clary diyo hayır bu karakter soğuk bi karakter ilk başlarda bu ne samimiyet el ele geziyolar resmen. Jace e yazık etmişler benim filmi sevme nedenimdi o . Ayrıca clary nin tavırlar ne ya öyle herşeyi hemen kabulleniyo özgüvenli sürekli annem kaçırıldı diye bağrınıyo bi değişik mimikler tavırlar .
Isabelleyi zaten kevaşeye çevirmişler kızın tüm havası kaçmış. Luke polis değildi kitapçıydı. Ya ayrıca Clary kitapta küçük değilmi ya, burda bayağı 18 felan. Simon desen ayak bağı bi tipleme olmuş şuan halbuki filmde baya sempatik çekiciydi . Tam bir hayalkırıklığı dizi. Adam akıllı izleyemiyorum gözüm kanıyor.

0
merveatom
merveatom 1 ay önce

Altyazılar hep kaymak zorundamı!!!!!

0
Jade_smoke
Jade_smoke 3 ay önce
Bu yorum bölüm hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Clary çok vasat bir oyunculuk sergiliyor hayal kırıklığıyım suan

0
DemigodPJO
DemigodPJO 5 ay önce

alt yazı geç geliyor

0
oceanic
oceanic 5 ay önce

izlenilebilecek gibi değil ama izlenilmeyecek gibi de değil

0
lilithartemis
lilithartemis 5 ay önce

ya şimdi beğenmiyorsan izleme falan demeyin yemin ederim bir Alec ve Simon karakteri oturmuş yerine. Isabelle normalde menekşe mavisi gözlere sahip, bu kadar açık giyinmiyor tam bir sürtük olarak gösterilmiş yani. Jace desen uzun, ince ama kaslı bir yapıya sahip Dominic hiç yakışmamış yani Jace rolüne. Daha iyi birileri kesinlikle bulunabilirdi. Daha soğuk olması lazımdı, Alec gibi davranıyordu ilk başta. Clary desen başlı başına bir facia. Kat oynayamıyor bile. Saçları turuncu değil, kızıl. Ateş gibi kızıl. Bu bildiğin turuncu aq. Bu kadar yakın değildiler bile. Öpüşmeleri için Clary'nin on altıncı yaş gününü bekliyorduk. Ve evet, Clary kitapta on beş yaşında abi. Burada on sekiz. Saçmalığın daniskası resmen. Luke siyahi değil, gözlük takması lazım ve polis bile değil. Kitapçı dükkanı var. Valentine desen kel değil amk iğrenç olmuş. Daha yakışıklıydı. Bazı karakterler yok bile. Eric yok, Church yok. Güzelim TMI'yı boka çevirmişler. Tek tesellim Sebastian. Umarım o da bu kadar hayal kırıklığı ile dolu bir karakter olarak gelmez. Umarım ona uygun birini bulurlar.

0
black_alex 4 ay önce

@lilithartemis, Izzy'nin menekşe mavisi gözleri yoktu, siyahtılar. Alec ise camgöbeği gözlere sahipti ama diğer konularda haklısın.

0

  • Bu haftanın popüler dizileri
  • Sherlock Sherlock 4. sezon 3. bölüm
  • Teen Wolf Teen Wolf 6. sezon 8. bölüm
  • Vikings Vikings 4. sezon 18. bölüm
  • Lucifer Lucifer 2. sezon 11. bölüm