"kızlar, erkeklerden daha çok kan görür." -game of thrones
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!

Shadowhunters tartışma forumu

Tüm Forumlar > Shadowhunters > DİZİYE BAŞLAMAKTA KARARSIZ OLANLAR BAKSIN!

yeni konu aç DİZİYE BAŞLAMAKTA KARARSIZ OLANLAR BAKSIN!

simaysofya 6 ay önce

Eğer diziye başlamak konusunda kararsız kaldıysanız size birazda yardımcı olmak için bunu yazıyorum. İlk önce filmi beğendiyseniz, bu diziyi BAZI KONULARDA daha çok severseniz. Benim için efekt önemlidir fakat bu dizi film gibi efektleri güzel değil. Biraz efektleri Flash gibi. Efekt sizin için çok önemliyse belki size bu dizi izlemek zor gelebilir.

Ama dizide normal olarak karakterler daha çok işleniyor. Ve bence bu iyi bir şey Alec mesela filmde tek Clary nefret eden birisi olarak görüyoruz ama dizide çok daha iyi işleniyor. Bu yüzden filmden daha çok bunu sevebilirsiniz.

Bu sırada dizide ki bazıların oyuncukların eleştiren var. Bence o kadar sorun değil çok kafaya takmazsanız. Ve birazda anlayış göstermek lazım çünkü oyuncuları çok yeni *Harry dışında onun baya oyunculuğu var* hatta bazıların ilk dizisi. Şimdi bu yüzden filmi daha iyi bulabilirsiniz ama dizi DÜŞÜK BÜTÇELİ BİR DİZİ. FİLM İSE YÜKSEK BÜTÇELİ BİR FİLM karışlaştırmak doğru değil ama bence izlemeye değer bir dizi.

idilzararsiz13 3 hafta önce

Ben filmini falan hiç duymadım da izlemedim de bir ara Instagram'da gezinirken gördüm Malec? mi ne burada da lgbt işlemeleri hoşuma gitti ve bakmak istedim bir de bilim kurgu tarzı ya daha çok ilgimi çekti şimdi

konuya abone kullanıcılar 1