"oz’un geri kalanında kimse kendisine davranılmasını istediği gibi davranmaz." -oz
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Shadowhunters
Devam Ediyor
8.7 722 kişi Puan Ver

Shadowhunters dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Shadowhunters

Clary Fray, Brooklyn’de yaşayan sıradan bir gençtir. Bir gün, “Gölge Avcıları” adındaki, yarı insan-yarı melek olan özel bir ırkın parçası olduğunu keşfeder. Jace Wayland adında kendinden emin ve öldürme içgüdülerine sahip yakışıklı bir gençle tanışır. Birkaç arkadaş, birlikte geçmişten gelen düşmanları bulup yok etmek üzerine büyük bir maceraya çıkarlar.
Hikayenin devamını oku
Shadowhunters Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Fan sayfasına git.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 237 yorum

cngzylmz
cngzylmz 6 gün önce

Adamlar bizim sinema filimlerimizde yapmadığımız efektleri dizilerinde kullanıyor. Biz hala saçma sapan aşk dizileri - poliseye diziler yapmaya çalışalım adamlar çok farklı konularda her kategoriden diziler yapıyor.

1
Kardelen Öztürk
Kardelen Öztürk 6 gün önce

Bu dizi ilk başladığı zamanlarda çok fazla olumsuz yorum almasına rağmen ben çok beğenerek izlemeye devam ettim, git gide kendini daha ilerleten her bölümünü sıkmadan izleten bir dizi. Konusu da bence gayet güzel. Kötü yorumlar da iyiler de kişiseldir, siz beğendiyseniz başkaları sevmiyor ya da diziye ''berbat'' yazdı diye izlemekten vazgeçmeyin. Kitabını okumadım fakat dizi kitabından farklı işleniyor diye diziyi kötülemek ne kadar doğru? Tam olarak kitabın gidişatına göre işlenmek zorunda değil ve dizisel konular farklı işleyişlere kayabilir ki bunu bir çok farklı dizi-kitap uyarlamasında görmek mümkün

1
SelinSalvatore
SelinSalvatore 2 hafta önce

Şunun kadar iğrenç bir dizi görmedim gidin Arka Sokaklar izleyin daha iyi.

5
1 yanıtın tümünü görüntüle
Scott 135 6 gün önce

@selinsalvatore, Haklısın Selin

0
TubaKolay
TubaKolay 2 hafta önce

Ne kitabı okudum ne de filmi izledim. Dış bakış olarak söylüyorum ki kalitesiz bir dizi. Oyuncuları her ne kadar iyi ve göz kamaştırıcı olsa da abartıldığı kadar ve savunduğunuz kadar mükemmel bir dizi olmadığını düşünüyorum.

1
yosunsaral 1 hafta önce

@tubakolay, kitap film ve diziden daha mükemmel ama Ölümcül Oyuncaklar filmi çok güzel bence dizi yerine onu izlemelisin fakat kitaplarınıda okumanı öneririm

1
Scott 135
Scott 135 2 hafta önce

Berbat bir dizi oysaki normalde ben böyle şeyleri severim ama efektlerinden konusuna kadar saçma ve boktan.Türk dizileri bile daha iyi derim o derece berbat ve Amerika'nın bu kadar boktan dizi çıkaracağını hiç beklemezdim.Bir de efektleri berbat ben bile daha iyi dizi çekerim.Hiç tavsiye etmem tam bir vakit kaybı bunu izlemek için beyinsiz olmalısınız.

1
hz. yaren
hz. yaren 4 hafta önce

Oyunculuklar kötü, konu güzel işlenmemiş. Kitabını okumadım belki kitap güzeldir ama dizisi kesinlikle güzel değil. 9. bölüme kadar zor dayandım, ki ben başladığım dizileri yarım bırakmayı hiç sevmem.

4
Penhallow 3 hafta önce

@hz-yaren, dizinin kitapla alakası olmadığı gibi oyunculuklar da berbat her şeyi geçtim senaryosu bile iyi değil ilk kitabını oku pişman olmayacağına eminim aksine her karaktere aşık olacaksın yazar en nefret ettiğim karakterleri bile sevdirmeyi başarıyor kitaptaki haline benzeyen tek karakter Clary sanırım ben sevmediğimden de öyle geliyor olabilir zaten Jace ve Clary 3.kitaba kadar itici geldi bana dizide malec aşırı romantik gösterilmiş kitapta öyle değil sıkmıyor insanı Magnus zaten kitabı okuyan herkesin sevdiği neşeli bir karakter Sebastian'dan bahsetmek bile istemiyorum en sevdiğim karakter bembeyaz saçları beni öldürmeye yetiyor 500-600 sayfalık kitaplar zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsun dediğim gibi diziye bakma kitabı okursan da karakterleri anlatıldığı gibi hayal etmeye çalış kitaptan başta sıkılsan bile Magnus geldikten sonra gülümsemeni durduramıyorsun neyse kısaca kitabı oku işte kjlkjsdlfkkdjkf

0
hz. yaren 3 hafta önce

@penhallow, kitabı şimdiden sevdim ğşğwlçdşslöç en yakın zamanda başlayacağım tşk

0
Scott 135 2 hafta önce

@hz-yaren, Sana katılıyorum Yaren.

0
southsiderules
southsiderules 4 hafta önce

bu diziyi izlerken bana okuduğum o mükemmel seriyle alay ediliyor gibi geliyor, gerçekten. filmin de çok başarılı olmadığını hatırlıyorum ama en azından oyuncular rollerinin haklarını veriyorlardı, bu nedir ya ? ayrıca dizinin fazla izlendiğini savunan arkadaşlar, bunun sebebi cassandra clare'İn oluşturduğu evrendir, bu dizi ve kuruluşla hiçbir ilgisi yoktur.

1
oldtimeswasnice
oldtimeswasnice 4 hafta önce

Kitaplarını okuyan biri olarak yorum yapıyorum; tamamiyle zaman kaybıdır arkadaşlar. Kitapları okumasam bile yorumum kesinlikle aynı olurdu. Birkaç yakışıklı erkek ve güzel kızlardan oluşmuş, baştan savma bir dizi. Muhtemelen dizi izleyenlerin yaş aralığı küçüktür -ki normal bir durum. Hâyâl kırıklığı.

3
Scott 135 2 hafta önce

@oldtimeswasnice, Aynen öyle düşünüyorum.

0
dolares
dolares 4 hafta önce

kitaba göre berbat hatta zaman kaybı

3
pretty pineapple
pretty pineapple 4 hafta önce

Alec için geldim

4