"ilgilenilmesi gerekenler; sadece hastalar değildir." -house m.d.
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Riverdale
Devam Ediyor
8.6 56 kişi Puan Ver

Riverdale dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Riverdale

  • Ortalama 40 dakika
  • Dram
Küçük bir kasabada yaşayan sürrealist gençlerin hayatını anlatacaktır. Dışarıdan sakin ve şirin bir kasaba gibi gözüken Riverdale’in iç yüzü oldukça karanlık ve tuhaftır. Bu kasabada yaşananlar dışarıdan gelenler için garip olarak adlandırılabilir ancak içeride yaşayanlar için oldukça sıradandır.
Hikayenin devamını oku
Riverdale Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Fan sayfasına git.

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 42 yorum

SuatD34
SuatD34 1 gün önce

Valla dizi dizidir insan bu tarz seviyor diye yargılanamaz. Kocaman adamın hoşuna gider 15 yaşında çocuğun hoşuna gitmez, zevk meselesidir. Bence gayet güzel ve merak uyandırarak giden bir dizi. İzlemenizi şahsen tavsiye ederim... (y)

0
FabFour
FabFour 3 gün önce

The vampire diaries & The originals gibi eserleri olan Cw den kötü dizi zaten beklenmez gayet başarılı

1
layalbanana
layalbanana 3 gün önce

Ergen dizisi değil, gençlere hitap eden bir dizi. Eğer konu amacından saparsa, dizide asıl olaydan çok aşk hikayelerine önem verilirse ve klişe aşk hikayeleri işlenmeye başlarsa üstüne bir de aptal aptal ship kavgaları başlarsa o zaman ergen dizisi olur işte. Umarım konuyu dağıtmadan, potansiyeli yükselterek ilerlerler ve şu aşk olaylarını dizinin ana konusu yapmaya başlamazlar. Ama pek umudum da yok açıkçası CW dizisiyse illa ki fan servisi yapmak için en çok shiplenen çifti dizinin göbeğine klişe hikayeler ile koyuyorlar. Uzun vadede bozulma ihtimali büyük bir dizi. İlk sezonundayken ve klişe şeyler araya girmeden keyifle izlenebilir. Bir de eklemek istiyorum dizinin ergen dizisine dönmesinde hayran kitlesinin etkisi çok fazla. "archie♥ jug♥" gibi dolanan kişiler illa ki bir çift shipliyor sonra o ship için ortalığı yıkıyorlar falan sonra senaristler de her hayran kitlesinin isteğini yerine getireceğim,izleyici kaybetmeyeceğim diye ortaya salata gibi bir şey koyuyor. Bu olay bu dizide de yaşanacak %99. Bknz. Olicity, Klaroline. Belki çift olarak düzgün hikayeye sahip olabilecek potansiyele sahipler(?) ama shipper izleyiciler ve onların kavgaları yüzünden olmuyor. Çirkef fandomlara sahip shipler sizi gördüğü yerde parçalarlar. Senaristler korkudan bu çiftleri alıyor dizinin göbeğine koyuyor sonra dizi neden ergen dizisiymiş mıy mıy SİZİN YÜZÜNÜZDEN

0
Mrakucba
Mrakucba 3 gün önce

Buram buram Tumblr koktu buralar ♥ ve Archie Bettiyi bıraktığı an ben diziyi biraktım.

1
fosikgirl
fosikgirl 3 gün önce

Ergen dizisi diyenler güldürüyonuz sşdkjdldjmşsd

0
kanka310
kanka310 3 gün önce

Televizyonda bilmem kimin aynı adlı eserinden dünyanın en saçma dram dizilerini, iki tane magazin tikisinin pahalı arabalarla gezdiği dizileri izleyenler gelmiş burada ergenlikten yok saçmalıktan bahsediyor. küfürlü yorumlar neden yayınlanıyor o ayrı bir tez konusu.

0
leyta
leyta 4 gün önce

kusura bakmayında sizin "ergence" diye tabir ettiğiniz dizide ne kadar emek var biliyomusunuz ayrıca konusu aşk hikayesi bile olsa liseyi bile anlatsa bu bir diziyi ergence yapmaz. burada bunu savunayım derken tw ve supernatural ı gömen insan kitleleri de aynı kategori içine girer bence çünkü senin ergence diye örnek verdiğin diziler fantastik olduğu için ergen olmazlar üstelik puanlara bakarsanız bunların ergen dizisi olamayacak kadar çok puan aldığını ve çok izlendiğini farkedersiniz zaten

2
itsgleebitch
itsgleebitch 5 gün önce

kesinlikle başlamanız gereken bir dizi ileride efsane bir dizi olacak
ergen dizisi diyenler nasıl bir dizi bekliyor acaba ergenlikle alakası bile yok kıudurmayın fazla

0
SelinSalvatore
SelinSalvatore 5 gün önce

İlerde değerlenecek bir dizi. Ergen dizisi diyenler de göt gibi kalacak.

1
deniztarı
deniztarı 5 gün önce

Beğenmeyebilirsiniz fakat "ergenler için güzel bir seçim" diyemezsiniz. herkesin zevkleri farklıdır. burada saçma sapan yorum yapıp diziyi sevenlere "ergen" diye hitap etmezseniz sevinirim.

0