"bence sadece aptal insanların iyi ilişkileri var." -supernatural
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Outlander
Devam Ediyor
9.1 235 kişi Puan Ver

Outlander dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Outlander

Birkaç sene önce Battlestar Galactica yapımcısı Ronald D. Moore’un yayınlanan bir dizisi vardı ama şimdi televizyonda bir değil iki dizinin arkasında olacak. Moore Syfy dizisi Helix’in idari yapımcılığını yapacak ve ayrıca Starz Moore’un Diana Gabaldon’un kitap serisi Outlander’ın uyarlamasını da sipariş etti. Aşk, bilim kurgu, tarih ve maceranın tek bir hikayede buluşması olarak tanımlanan Outlander’da 1945 yılında yaşayan ve evli bir savaş hemşiresinin hikayesi anlatılıyor. Bu hemşire dizide gizemli bir şekilde 1743 yılına yolculuk ediyor ve orada romantik ve genç bir İskoç savaşçıyla evlenmek zorunda kalıyor. 16 bölümlük ilk sezonun çekimleri bu sonbaharda İskoçya’da başlayacak, dizi ise Starz kanalında gelecek sene yayınlanacak. Moore diziyi kendisi yazacak ve Jim Kohlberg ile idari yapımcılığını üstlenecek. Gabaldon’un kitap dizisinde toplan yedi kitap var, sekizincisi ise bu senenin sonlarına doğru yayınlanacak. Yani Moore kaynak sıkıntısı çekmeyecek.
Hikayenin devamını oku
Outlander Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (1)

Diğer 45 yorum

BasakCeren
BasakCeren 3 hafta önce

İskoçya'ya gitmek isteyenler olarak çok tatlıyız bence

0
vildanozsavrangil
vildanozsavrangil 3 ay önce

yeni sezon ne zaman bilen varmı..sabırsızlıkla bekleyeceğim..

0
guie
guie 4 ay önce
Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

kadına devamlı tecavüz etmeye çalışıyorlar en son sevdiği adam tecavüze uğruyor.senaristin hayal gücü!

3
Giamia
Giamia 5 ay önce

Gerçekten çok güzel. Sürükleyici ve karakterleri muhteşem. Claire, bana göre gerçekten iyi idare ediyor. Zaman zaman şüphe çekiyor ama olsun. Düşünsenize 200 yıl geri gittiğinizi. Onların bilmediği şeyleri yaptığınızda büyücü, cadı diyen insanlar var ve tarih bilginiz iyi değilse gerçekten foyanız çabucak ortaya çıkar. Jamie ise diğerlerinden çok farklı. Genelde hep cesur, ukala ve sadık olmayan erkek karakterler olur. Ama o aksine saf bir delikanlı, izlerken ona canı gönülden bağlanacağınıza eminim

0
nurta
nurta 5 ay önce

İnanılmaz güzel bir dizi. Ben hayatımda aksiyon bilimkurgu tarzı dizilerden zevk alan biriyim bu dizide aksiyonda var bilimkurguda var ve ayrıca çok sıcak çok tatlı bir aşk hikayesini konu alıyor KESİNLİKLE İZLEYİN

0
ssheyma
ssheyma 6 ay önce

Doctor Who'dan sonra bunu da izleyince İskoçlulara ve İskoçya'ya aşık olmamak elde mi?

3
pazartesisendromu
pazartesisendromu 6 ay önce

jamie adamlığın kitabını yazan karakter

0
crayzobikere
crayzobikere 6 ay önce

mavi boncuk filmine benzeten bir ben miyim ya claire Emel Sayın işte

0
Nebula59
Nebula59 6 ay önce

Sanırım bu dizi hakkında birkaç şeyler söylemem gerekiyor. Benim ilgi alanım genelde aksiyon korku ve macera dizileridir nasıl olduysa bu diziye öylesine yoklukta kaldığım zamanda başladım ama sadece öylesine bişey umut etmeden ve sıkılacağımı bilerek ama şuan hiçle öyle olmadığının farkındayım. Resmen bu dizi benim en favori dizilerim arasına girdi ve dizideki sahneler yerler ve giysiler o kadar mükemmel seçilmiştiki resmen dizi beni kendine aşık etti. Konusu bakımından da bende yeni ufuklar açtı. Bence hiç düşünmeden bu diziye başlayın.

0
ranaece
ranaece 6 ay önce

Çok sürükleyici bir dizi herkes hiç durmasın izlemeye başlasın özellikle İskoçya'nın doğasını görmek çok güzel ayrıca IMDb puanı da baya iyi.

0