"bazı insanlar doğru ailede doğacak kadar şanslılar. diğerleri kendi kaderlerini çizmek durumunda." -game of thrones
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Narcos
Sezon Finali Yaptı
9.5 949 kişi Puan Ver

Narcos dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Narcos

Narcos, dünyanın en büyük uyuşturucu kaçakçısı olarak anılan Pablo Escobar'ın bu konuma gelirken yaşadıklarını ve onu hapse göndermek isteyen DEA Ajanı Steve Murphy'le ortağı Javier Peña'nın yaşayacağı olayları anlatıyor.

Dizide Pablo Escobar'ı Wagner Moura, Steve Murphy'yi Boyd Holbrook ve Javier Peña'yı da Game of Thrones dizisindeki Oberyn Martell rölüyle hafızalarımıza yer etmiş Pedro Pascal canlandıracak. İlk sezonu 10 bölüm olan dizi daha yayınlanmadan Amerika'da büyük ses getirdi.
Hikayenin devamını oku
Narcos Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 152 yorum

simplyevak
simplyevak 2 hafta önce

Skam'dan geliyorum jsdhkldös

3
Federal
Federal 1 ay önce

Gustavo için o7

0
BATJ
BATJ 1 ay önce

Ezilenlerin gür sesidir o,
Suskun dünyanın hür sesidir o,
Göründüğü gibi olan, gücünü milletten alan;
Pablo Escobar...

Halkın adamı Hakkın aşığı,
O milyonların umut ışığı,
Mazlumlara sırdaş olan, gariplere yoldaş olan;
Pablo Escobar...

Pablo Escobar... Pablo Escobar...

Oldu her zaman sözünün eri,
Çıktığı yoldan dönmedi geri,
Kararlıdır davasında, anaların duasında;
Pablo Escobar...

Sözü dosdoğru yoktur riyası,
Zalimlerin korkulu rüyası,
İnandığı yolda giden, yıllardır beklenen lider;
Pablo Escobar...

0
VĕηтuŚ
VĕηтuŚ 1 ay önce

3. Sezonuda Çekin Artık.

0
phenickenracmat
phenickenracmat 1 ay önce

derler ki iyi adamlar hiç bir zaman kötü adamlar kadar ünlenmez

1
BATJ
BATJ 2 ay önce

Si Patron

0
enes_halibis
enes_halibis 3 ay önce

GUSTAVO REİS öldüğünde imparatorluk beynini kaybetti. birbirirlerini çok iyi tamamlıyolardı Gustavodan sonra bilinçsizce ani kararlar alındı ve son yaklaştı ama Escobarın ihanetleri sezmesi pusuları ustacaydı izlerken bir çok kez yanıldım

2
BATJ
BATJ 3 ay önce

NARCOSSSSSSSSSSSS

2
agulbulbul
agulbulbul 4 ay önce

her şeyden önce adamın ölüsünün başında bir amerikan ajanı varsa o işin içinde mutlaka bir bokluk vardır. sanki tanımıyoruz pezevenkleri, bir de gelmişler etik'ten ahlak'tan bahsediyorlar. yok efendim başka karteller varmış işin içinde, saygı duyuyorlarmış ama böyle bir ortamda bulunamazlarmış. bu yavşakların neden escobar ile bu kadar uğraştığı çok net belli;

pablo escobar yüklü miktarda parayı amerika'dan kolombiya'ya getiriyordu.

pablo escobar gerçek anlamda bir vatansever olmasaydı da parayı amerika sınırları içinde tutsaydı belki hayalini kurduğu kolombiya başkanlığına kadar gidecekti. tam tersi bir yolu tercih edince de amerikan kuklası gaviria'yı başa getirip ülkeyi dea ve cia gibi örgütlerin barınağı haline getirdiler ve yanlarına yasadışı örgütleri de alıp hiçbir adil yargılanma hakkı tanımaksızın pablo'nun üzerine çullandılar, sonu malum.

pablo escobar'ın polislerle savaştığı, fazlasıyla karanlık bir dünyanın içinde yer aldığı bir gerçek, ancak kendisine ithaf edilen suçların birçoğuna dair herhangi bir delil yok.

- düşürülen avianca uçağının zanlısı olarak gösterilen la quica o tarihlerde zaten hapiste, dizide tamamen farklı şekilde gösteriliyor. zaten ne tesadüf ki kukla başkan son anda yardımcısının hislerine! güvenerek uçağa binmiyor ve uçak havada patlıyor. işin içinde dea'in de olduğunu bilip dizide anlatıldığı gibi gerçekten gaviria'nın bu eylemden habersiz olduğuna inanabilmek için bence biraz gerizekalı olmak lazım. uçak patlamasının kimin işine nasıl yaradığını söylemeye gerek yok sanırım.

- cali karteli gilberto'nun kızının nikahında patlatılan bomba mevzusu tamamen hayal ürünü. o tarihlerde medellin ve cali arasında aile dokunulmazlığı anlaşması var.

- bahsedilen büyük patlamayı asla üstlenmiyor, ailesinin ve pablo'nun işlediği suçlar için özür dileyen oğlu juan pablo'nun açıklamalarına göre pablo'nun olayla uzaktan yakından ilgisi yok. bu patlama ile pablo escobar iyice yanlızlaştırılıp köşeye sıkıştırılıyor, yine kimin işine yaradığı çok belli.

- colonel carrilo diye biri hiç yaşamamış.

ülkedeki yoksullar tarafından her daim çok sevilen, ailesine fazlasıyla bağlı bir adammış kendisi. bugün bile kolombiya halkı pablo escobar hakkında net düşüncelere sahip değil, çok fazla ayrışıyorlar bu konuda. gelmiş geçmiş en büyük kokain lord'u olduğu, kazandığı paralarla yoksullara fazlasıyla yardım ettiği ve çok ciddi sayıda polis öldürttüğü dışında kendisi hakkında bildiklerimiz sadece amerika ve kolombiya hükümetleri tarafından bize anlatılanlardan ibaret.

0
RockHunter
RockHunter 4 ay önce

Şu konuya açıklık getireyim, pabloyu katil yapan devletti. Pablo malları amerikaya satıyordu, colombia da satmıyordu. Ve aynı zamanda her zaman millete yardım etmişti. Ama abd yalakası colombia yüzünden adama karşı dikildiler. Sonuç bu,izledikçe anlıycaksınız. Pablo adamdır. Kaç tane adam gördünüz kızı için para yakan? Bu adam parayı değil, özgürlüğü seviyordu. Tek mücadelesi oydu.

6