"Sol elinle taş tutarken, sağ elinle tokalaş." - Frank Underwood
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Misfits
Final Yaptı
8.8 228 kişi Puan Ver

Misfits dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Misfits

Dizi, birbirini tanımayan 5 gencin fırtınaya yakalandıktan sonra süper güçler kazanmasını konu alıyor. İlk bakışta Heroes'a benzetebileceğiniz diziyi Heroes'dan ayıran ise bu süper güçler kazanan gençlerin dünyayı kurtarmaya veya dünyayı kötülükle yönetmeye kalkışmaması. Misfits'te her karakterin kendine özgü sorunları vardır, ne iyidirler ne de kötüdürler, sadece uyumsuzdurlar ve süper güçlerinden hiç memnun değildirler.
Hikayenin devamını oku
Misfits Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 61 yorum

Venusios
Venusios 2 hafta önce
Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Nathan gibi bir karakterin gitmesiyle bence dizi düşüşe geçti, orijinal karakterlerin hiç birinin kalmamasıyla etki katlanmış oldu. Curtisin de gitmesiyle dizi benim için bitmiş oldu. Kısacası bence bu kadar muhteşem bir dizi anca bu kadar batırılabilirdi. Yine de herkese tavsiye edeceğim bir dizidir, zira hiçbir diziden bu tadı alamazsınız.

0
BurakDmn13
BurakDmn13 4 hafta önce

Az önce tamamen bitirdim diziyi. 4. sezon aşırı sıkıcıydı. Yeni gelen karakterlere ısınamamıştım belki. Bilmiyorum. Sonlara doğru tam iyiye gidiyor derken Curtis de gitti. Üzüldüm biraz, eskilerden bi tek o kalmıştı ama devam ettim ve 5. sezon gerçekten iyi topladı. Son bölümde /SPOİLER/ Rudy öldüğünde gerçekten üzüldüm, gözlerim bile doldu. Her ne kadar bir Nathan, Kelly, Simon, Alisha ve Curtis etmeseler de son kadro da çok iyiydi. Neyse. Yarın tekrar izlemeye başlayacağım diziyi. 3 kere izlemeyi düşünüyorum, yaz tatilinde tekrar izlerim büyü ihtimal. Hafızama kazınsın istiyorum dflşgsjkalg

0
BurakDmn13
BurakDmn13 1 ay önce

Hayatımda sıkı sıkı tutunarak, gözümü bile kırpmayarak izlediğim tek dizidir. Gerek karakterlerin doğallığı, gerek o güzel aksan, gerek o harika senaryo insanı anında kendine çekiyor. Tek sorun, Nathan gibi mükemmel bir karakterin 2. sezondan sonra, Curtis hariç orjinal kadronun da 3. sezondan sonra gitmesi. Nathan'ın samimiyeti ve Kelly'nin aksanı ile çekiciliği sayesinde bağlanmıştım diziye. Ama 3. sezonun daha ilk bölümünde anladım ki, bu diziyi dizi yapan Nathan Young'mış. Gerisi cidden hikaye.

Tabi herkes Nathan için izlemiyor diziyi. 3. sezonda gelen Rudy, aşırı belli şekilde Nathan'ın yerini doldurması için getirilmiş. Ama çok itici duruyor cidden. Senarist, yapımcı nasıl böyle bir hata yapmış anlamıyorum.

Sonuç olarak; Senaristin bu berbat hatası sonucu çoğu kişi 2. , geri kalanlarda 3. sezonun ardından izlemeyi bırakmış. Bende öyle yaptım. 4. sezonun ilk bölümünden tiksinti geldi, tavsiyem 3. sezonun finalini final olarak kabul etmeniz. Thanks, bay.

0
alexandra udinov 1 ay önce

kelly'nin aksanı aslında güzel bir aksan değil alisha chav diyordu galiba ilk bölümde hatta.(chav zaten kelly) ama evet harika bir diziydi.nathan'ı da seviyordum.ama ben rudy'i daha çok sevdim.rudy de iyi ve komik bir karakter aslında.zaten nathan da rudy de itici.saçmalamaları,laf sokmaları,dalga geçmeleri,diğerlerinden daha çocuksu olmaları onları komik yapıyor.tek tek bakarsan bunlar zaten itici özellikler.başka kalitesiz ,birbirinin aynısı komedi dizileri ya da hep kendini tekrarlayan diğer fantastik ögeler taşıyan diziler(vampirli,süper kahramanlı,kurtadamlı...) izlenebiliyorsa nathansız misfits de izlenilebilir.bir şans verilmeli

0
Höval
Höval 4 ay önce

gözetim memuru sikiciler jnfgjsfdkhnsdklögsd

0
undyingflower
undyingflower 4 ay önce

tavsiye: ilk 3 sezonu izleyin sonra bırakın.

1
yabancıdiziseverler
yabancıdiziseverler 4 ay önce

Kesinlikle izlenilmesi gereken bir dizi. Sakın 2. ve ya 3. sezondan sonra diziyi yarım bırakmayın.

1
aktas18
aktas18 4 ay önce

arkadaşlar filme başlayın gerçekten çok güzel ama 2 sezondan sonra resmen duruyor dizi ama 5 sezon baya güzel olmuş aradaki 2 sezonu izlemesenizde olur gibi bişey

2
debi millet
debi millet 5 ay önce

2 günde 3 sezon izlenecek dizi. Konu akışı güzel. 3. sezonda performans çok düşüyor. ama bırakmamak lazım.

0
Höval
Höval 5 ay önce

skins in yokluğunda bunu izleyeceğim artık ..

0
dream887
dream887 5 ay önce

3.sezondan sonra bıraktım nathan kendini özletti.

1