"+çok parası olabilir ama asla sahip olamayacağı bir şey var. -nedir o? +bir dinazor." -the simpsons
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Merlin
Final Yaptı
9.4 764 kişi Puan Ver

Merlin dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Merlin

Büyü Onun Kaderi!
Büyülü bir çağ, mitlerin gerçek olduğu bir diyar... Krallığın kaderi Merlin adında genç bir adamın omuzlarında.

Harry Potter, Yüzüklerin Efendisi'yle buluşuyor, Orta Çağ efsanesi ekranlarda yaşanıyor... İngiliz yapımı Merlin'de sihrin ve doğaüstü yaratıkların diyarı Camelot'ta bir efsanenin doğuşuna tanık olacağız. Kral Uther tarafından yönetilen Birleşik Krallık’ta büyücülerin sihir yapmalarının yasaklandığı bir dönemde, doğaüstü yeteneklere sahip Merlin adında genç bir adamın yolu ileride tahta geçecek Prens Arthur’la kesişir. İki genç adamın rekabetle başlayan tanışıklıkları kısa sürede dostluğa dönüşecek ve ülkelerinin kaderinde büyük rol oynayacaktır. Tarihin en büyük büyücü efsanesi Merlin'in gençlik yılları, fantastik dizi tutkunlarını ekran başına toplayacak.

Merlin, Katie McGrath, Bradliy James Colin Morgan ve Angel Coulby gibi yıldızı parlayan genç oyunculardan oluşan bir kadroya sahip. Merlin’de baş karakterlere eşlik eden iki önemli figürse tecrübeli ve yetkin oyuncular tarafından canlandırılıyor. Buffy the Vampire Slayer'da Avcı gözetmeni Giles rolüyle tanıdığımız Anthony Head Kral Uther'i canlandırırken, Merlin'e yol gösteren Büyük Ejderha'yı Oscar adayı aktör John Hurt seslendiriyor.
Hikayenin devamını oku
Merlin Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 150 yorum

lovatobrien
lovatobrien 11 saat önce

Dibine kadar 10 puanı hakediyor

0
kep
kep 13 saat önce

Merlın be.

0
Sheldonerd
Sheldonerd 6 gün önce

Bu dizi bi insan olsa herkes tarafından sevilen, sözlüye hep 100 giren o hoca olur

0
a LotrFan
a LotrFan 6 gün önce

izleyip izlememekte kararsıızdım açıklamada yüzüklerin efendisini gördüm ve o an başlamaya karr verdim

0
kanbersizdugun
kanbersizdugun 2 hafta önce

shut up Mööööğliiin!

0
khraman35
khraman35 3 hafta önce

Kepçe kulaklı koca yürekli adam...

0
bilge koskos
bilge koskos 4 hafta önce

eğer dizi arıyorsanız bunu izleyebilirsiniz izlediğim en güzel dizi

0
birkan67
birkan67 4 hafta önce

Yeri geldiğinde dram yeri geldiğinde komedi. İnanın böyle dizi ve filmleri çok izlemiş biri olarak söylüyorum Merlin'in içinde öpüşmekten başka hiçbir cinsellik bulunmayan tarihle harmanlanmış komedi,dram türü kategorisinde en iyilerde ilk 3'e girebilecek bir dizi. Tarihi dizileri,mitolojiyi,büyü ve sihiri sevenler için bire bir. Teşekkürler Dizilab.

0
DeenizCan123
DeenizCan123 1 ay önce

Özlüyoruz be reis

0
dizimanyağı
dizimanyağı 2 ay önce

oyuncular iyi çıkarttıkları roller iyi zaten dizi çok iyi bu diziyi izlemedin mi? düşünme direk izle bir şey kaybetmezsin. dediğim gibi oyuncuları çok iyi aralarından bazıları şimdilerde çok takip edilen filmlerde rol alıyolar o kadar iyiler Bradley James Underworld5: Bloodwars, Santiago Cabrera Transformers5: Rise of Galvatron, Colin Morgan Legend, Eoin Macken Resident Evil 6: The Final Chapter gibi büyük filmlerde oynuyorlar adamlar burdan rollerini sergilediler beğenildiler ve daha çok beğenildiler yani izleyin daha fazla okumayın izleyince anlarsınız ne kadar iyi olduğunu masalımsı ama olsun

1