"+ben burada gizli oda falan göremedim. -bu yüzden gizli oda deniliyor zaten." -supernatural
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Luther
Final Yaptı
8.9 47 kişi Puan Ver

Luther dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Luther

Luther sorunlu ama zeki bir İngiliz polisi John Luther'in davalarını konu alıyor. John seri cinayetleri çözmek için kullanılan acımasız bir yöntemle, hala çok sevdiği ama ayrı olduğu karısıyla yeniden bir araya gelme çabaları arasında kalmıştır. Oldukça duygusal bir adam olan Luther bir davayı çözmek veya bir can kurtarmak için kanunları yok sayan polislerdendir.

İlk bölümde, Luther annesi ve babası korkunç bir cinayete kurban giden Alice Morgan (Ruth Wilson) ile tanışır. Bu dava, Luther'in karşılaştığı en zor davadır. Alice Luther’i tuhaf bir şekilde büyülemiştir. Devam eden etkileşimleri ve birbirlerinden etkilenmeleri sezonun sonuna kadar dizinin arka perdesinde devam ediyor. Luther'in keskin kenarlı polis taktikleri üstlerinin ondan endişe duymasına neden olur. Çünkü Luther’in itibarlarına ve polis güçlerine karşı bir tehdit olduğunu düşünmektedirler.

Luther ilk bölümden son bölüme kadar farklı konuları ve insan ruhunun derinlerine inmesiyle farklı bir gerilim dizisidir...
Hikayenin devamını oku
Luther Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

18 yorum

kazimadilovic
kazimadilovic 3 ay önce

Gayet güzel bir dizi. Oyuncular çok başarılı genel olarak Idris ve Ruth hele... Polisiye dizisi sevip bunu izlemeyen kardeşim, izlemelisin! 1 Mentalist 2 Luther'dir benim için bu kategoride. Dizinin kısa olmasıda böyle polisiye diziler için daha iyi oluyor gibi, Ana konudan sapmalar olmuyor Ama böyle olunca da özleniyor işte... İyi Seyirler Şimdiden...

1
Patrick Jane 123
Patrick Jane 123 4 ay önce

Final yaptı deniliyor ama bence devam eder, yani umarım. ayrıca Alice Morgan'lı bölümler cidden çokkk daha hevesle izleniyor

0
The Batman
The Batman 5 ay önce

Harika dizi, keşke bitirilmeseydi.

0
sıfır
sıfır 6 ay önce

Bu diziyi niye böyle kısa kestiler ki? Güzel oyunculukları, ilginç senaryosu ve genel kalitesi yüzünden mi? Yazık edilmiş, sağlam bir psikolojik suç dizisi olabilecekken pat diye bitirilmiş çok lezzetli bir dizi.

0
AnterVorte Cootuen
AnterVorte Cootuen 6 ay önce

Sezonlar gerçekten bu kadar kısamı ?

0
caner-mahluk
caner-mahluk 7 ay önce

Şu dizinin değerini bilin.Sadece Idris Elba'nın oynaması diziyi izlemeniz için sebep.

0
beguemuneal
beguemuneal 11 ay önce

Martin Luther King'le alakası var mı?

9
enkebit
enkebit 1 yıl önce

dizinin yeni bölümleri geldi. burada yayınlanmıyor ve final yaptı yazıyor.

0
elifben
elifben 1 yıl önce

dizi final yapmadı.idris elba yakında döneceğini kendi hesabından paylaştı.

0
Leandro
Leandro 1 yıl önce

Diziye başlayıp başlamama konusunda ciddi tereddütler yaşadım.BBC dizisi olması bunun en büyük etmeni olabilir,fakat Idris Elba'nın dizinin başrolü olması beni başlamaya sevk etti.The Wire'ın Russell "Stringer" Bell rolünü akılda kalan tek şey yapmış , tanrıların en beyazı Heimdall'ı oynayarak ırkçılara cevabını vermiş,Horowitz tarafından "too street" denilerek Bondluğuna taş konulmuş Idris Elba'nın kotaramayacağı rol olmadığına inanarak başladım diziye.
Sonuç olarak,DS Ripley,Alice Morgan gibi yan karakterleriyle,enfes müzikleriyle ve harika kurgusuyla kesinlikle izlenmesi gereken bir dizi Luther.
İzleyin,tereddüt etmeyin,başlayın,başlattırın.
PS:Çıtayı göğe mi çakacaksın Elba?

1