"evrenin en dandik kuralı; bir şeye muhtaçsan, asla senin olmaz..." -the simpsons
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Lost
Final Yaptı
9.4 1002 kişi Puan Ver

Lost dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Lost

Korkunç bir uçak kazası... Bir adada mahsur kalan kazazedeler ve adada keşfettikleri gizemler...

Bizleri her yıl adanın yepyeni bilinmezleri ve karakterler arasındaki akıl almaz bağlantılarla şaşkına çeviren, şok edici sahneler ve kafa karıştırıcı sorular denince akla ilk gelen televizyon dizisi olan LOST'a, dünya üzerinde 7'den 70'e tüm televizyon izleyicilerinin beğenisini kazanmaya ve izleyiciye bilimin, mantığın akıl almaz koridorlarını keşfettirmeye devam ediyor.

Dizinin ana konusu olan ada dışında, karakterleriyle de izleyiciyi kendisine bağlayan LOST, sıkı karakterleri, aralarındaki uçurumları ve bol drama yüklü hikayeleriyle her hafta bizleri mest etmeye devam ediyor.

16 yıldır adada tekrar etmekte olan bir telsiz mesajından tutun, insanları öldüren, ormanda sürünerek ilerleyen ve kıvılcım sesleri çıkaran bir Siyah Duman'a, Ötekiler'in hayatına, Dharma Girişim'in birbirinden ilginç deney ve aktivitelerine, adada kurulmuş istasyonlarda 108 dakikada bir dizinin favori rakamlarını girerek elektromanyetik bir akımı durdurmaya, psikolojik deneylere; sırlara ve gizemlere, ihanetlere, aşklara, kaçışlara, insanların geçmişlerindeki kalıcı olaylarla ilgili birtakım izleri adada tekrar yaşamalarına kadar her şey bu dizide... LOST sizi ada çevresinde kurduğu bambaşka bir evrene davet ediyor!
Hikayenin devamını oku
Lost Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 250 yorum

aliceinwonderland1
aliceinwonderland1 5 gün önce

yeri apayrıdır .. gereksiz yorumlara takılmayın tek kelimeyle efsanedir

0
hilalhayran
hilalhayran 1 hafta önce

Koca bir nesli yabancı dizilere hasta bırakan bir dizi.

0
thealidemirbag
thealidemirbag 3 hafta önce

Dizi biraz sıkıcı olabilir, evet doğru. Fakat gerçekten anlamlı ve güzel bir dizi. Size birçok şey katacağından emin olabilirsiniz.

4
LuckyGamerPRO
LuckyGamerPRO 4 hafta önce

AZ ÖNCE FİNALİ SEYRETTİP VE İÇİMDE BÜYÜK BİR BOŞLUL VAR.FİNAL ÇOK ANLAMLIYDI. YOK HEPSİ Bİ RÜYA FALAN DİYE SPOİLER ALDIYSANIZ UMURSAMAYIN.GERİZEKALILAR FİNALDEN ANCA ÖYLE Bİ ANLAM ÇIKARMIŞ. Adamın dibleri Sawyer ve Sayid ♥ ♥ ♥

4
Sonic Screwdriver
Sonic Screwdriver 2 ay önce

İlk bölümünü izlerken sıkıntıdan patladım. Önermiyorum izlemeyin. Büyük ihtimal fanboylar 20-30 tane disslike atacak fakat umursamanıza gerek yok.

32
JosephJacop
JosephJacop 2 ay önce

Hugo reisssss

0
CANNIBALL
CANNIBALL 2 ay önce

Benim için en efsane dizi.

3
mertomen
mertomen 2 ay önce

ilk sezonlarda hayatta kalma üzerine kuruluydu her şey sır ve gizem dolu ama 5. ve 6. sezon sayesinde büyük resmi görebiliyoruz ve sırlar birer birer çözülüyor.Olay tahminlerin çok ötesinde

0
senacavdar
senacavdar 3 ay önce

özledim be

0
Asouna
Asouna 3 ay önce

bu dizi bende yabancı dizi izleme akımını başlattı resmen ya çok önceden tvde veriliyodu bölümleri ne zaman başlasa annemlerle izlerdik annem ve ben müptelasıydık bu dizinin. lost ne zaman başlıyo filan derdi özlemişim o günleri keşke beynime reset atıp tekrar baştan başlasam. izleyin çok seviceksiniz.

2