"ama şunu bilmeni isterim ki kendimi mutluyken düşündüğümde yanımda sen oluyorsun." -supernatural
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Lie to Me
Final Yaptı
9.3 164 kişi Puan Ver

Lie to Me dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Lie to Me

"Bir insan on dakikada ortalama kaç kez yalan söyler?" sorusu ile yola çıkan Lie to Me, Dr. Lightman ve ekibinin yalanları ortaya çıkartma sürecini konu alan, psikolojik ağırlığı da olan bir yapım.

Her bölümde, yeni davalar, yeni yüzlerma benzer yalanlar ile mücadele eden Lightman Grup, beden dilini ve yüz ifadelerini okuyarak yalanları analiz ediyor, sıradan vatandaşlardan hükümetin askeri birimlerine kadar her türlü çözümsüz vakayı ele alıyor. Amerikalı Davranış Bilimcisi Paul Ekman’ın hayatından yola çıkarak yaratılan dizide, yönetmen Quentin Tarantino'nun sevdiği oyunculardan Tim Roth, Dr. Lightman karakteriyle başrolde karşımıza çıkıyor.

The Unit (Vahan Moosekian ve Kurt Moritz),The X Files (Daniel Sackheim), Shark (David Nevins) 24 (Brian Grazer) gibi telvizyon efsanesi olan dizilerin yapımcılarının ortak çalışmasıyla kotarılan Lie to Me, dram ve gerilimin ustaca dengelendiği, bağımlılık yaratma potansiyeli yüksek bir dizi.
Hikayenin devamını oku
Lie to Me Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (1)

Diğer 29 yorum

VenomSnake
VenomSnake 4 ay önce

2. kez başlıyorum cidden çok güzel bir dizi her bölümü ayrı güzel izlemeyen izlemeli bence

1
AnterVorte Cootuen
AnterVorte Cootuen 5 ay önce

İlk sezon gerçekten çok güzeldi çünkü birisi yalan söylediğinde nasıl anladıklarını gösteriyorlardı sıklıkla politikacılardan ünlülerden vs. örnek veriyorlardı 2. sezondan sonra bunların hepsi azaldı bunları anlatan ligtman değilde yan karakterler olmaya başladı ve bu hiç ilgi çekmiyordu bence yan karakterleri daha fazla ön plana çıkartıp ligtman ın zekasını göstermeye çalıştılar ama dediğim gibi tutmadı çünkü gereksiz abartı tavırları git gide arttı buda dizinin sonunu getirdi Finalda muhtemelen planlanan final değildi çok sıradan bölüm gibi.

1
HazalSAHİN
HazalSAHİN 5 ay önce

Hak ettiği değeri göremeden final yapmış dizilerden.İzlerken ufkum açıldı resmen cidden insanları daha iyi anlamaya yardımcı olan bir dizi. Cal'da biraz House havası gördüm. Cal'ın kızıyla ve Gillian'la olan iletişimini özleyeceğim. Efsane olmaya adayken tam bağlanıyorken diziye final oldu yakışmadı..

1
Consulting Criminal
Consulting Criminal 5 ay önce

House M.D. tadında, çok güzel.

1
Suwdy
Suwdy 6 ay önce

3. kere başlayışım ve her defasında aynı muhteşemlikte....

1
dizisevenkıız
dizisevenkıız 6 ay önce

tekrar tekrar izlenesi bir dizi

1
Zeyneper
Zeyneper 6 ay önce

bu diziyi ilk tv2'de izlemistim ve hayran kalmiştim şimdi yeniden izleyip ve favorilerime ekleyecem

2
MBOwl
MBOwl 6 ay önce

Ashley Johnson oynuyor mu ?

1
klausfan
klausfan 9 ay önce

Bu dizi insana kafayı yedirtir beee kesinlikle başlayın bence

2
Mr.Ender
Mr.Ender 10 ay önce

Flash Kadar Yerini Tutmadı. Ama İzlemeye Değer

15