"Gerçek cesaret nedir biliyor musun? Ne hissedersen hisset ağzını kapalı tutmaktır." - Frank Underwood
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Legion
Devam Ediyor
9.5 252 kişi Puan Ver

Legion dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Legion

David Haller (Legion) şizofren teşhisi konulmuş sorunlu bir adamdır. Yılları psikiyatri hastanelerinde geçmiştir. Kendisiyle aynı hastalıktan muzdarip biriyle garip bir karşılaşmadan sonra, duyduğu seslerin ve gördüğü sanrıların gerçek olabileceği ihtimaliyle karşı karşıya gelmiştir.
Hikayenin devamını oku
Legion Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Fan sayfasına git.

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 68 yorum

glee1s
glee1s 22 saat önce

Kızla adamı oynayanları hiç beğenmedim keşke psikopat falan görsek

3
Black_dreams
Black_dreams 1 gün önce

istesen bile spolier vermeyeciğin belki de tek dizi. Hangisi gerçek ya da hangisi hayal anlamak gerçekte çok zor. Herkese tavsiye ederim ))

0
Anubis
Anubis 4 gün önce

Tutucak D

0
Mr.Queen
Mr.Queen 5 gün önce

Her bölüm ayrı bir Blow Mind yaşıyorsunuz aydınlanıyorsunuz

0
Olivia Deal
Olivia Deal 5 gün önce

Şöyle söyliyeyimnoldu nolucak bu kim lan hangisi gerçek hangisi rüya dedirten bir dizi

0
Docker91
Docker91 6 gün önce

Arkadaşlar böyle uzun uzun yazılan yorumlara bakmanıza gerek yok çok güzel bir bilimkurgu dizisi olmaya aday Sadece Sabırla İzleyin Efsane Olacak Bu Dizi Unutmayın...!

0
ricktheesizzler
ricktheesizzler 6 gün önce

anlamaya çalışmamanızı tavsiye ederim

0
nonastik
nonastik 6 gün önce

Bu diziyi izlerken beyninizi çıkarıp bir köşeye koymanız gerekiyor

0
speedstermert
speedstermert 6 gün önce

Marvel’ın, kelimenin tam anlamıyla yarattığı bu ‘ilah’ karakterini anlatan FX dizisi Legion şu sıralar yapım aşamasında. 2017’de ekranlara gelecek olan dizi için X-Men filmleriyle bir bağlantısı olmayacağı konusunda net bir bilgi mevcut. Bu hususta, dizi ile filmlerdeki her karakter için ayrı bir kural olduğunu belirten Noah Hawley, bu işin göründüğü kadar kolay olmadığını da söylüyor.

-Alıntı'dır.

Dizi hakkında genel bir araştırma yaptığımda "Heroes" dizisi kıvamında ama ondan çok daha kaliteli bir baş yapıt olacağını düşünüyorum. Tabii ki ilk bölümden ve araştırmalarımdan böyle bir yorum yapmak ne kadar doğru bilemiyorum ancak bunu hissedebiliyorum Yönetmenin de düşüncelerini göz önüne aldığımda kesinlikle takip edilmesi gereken bir dizi olduğunu düşünüyorum ;) İyi seyirler.

0
Sectumsempraa 6 gün önce

@speedstermert, alıntıysa neden yazıyorsun.

3
speedstermert 6 gün önce

@sectumsempraa, yorumlarda birisinin "Legion"daki O 'nun x-men deki professor xavier ile bağlantısı olduğunu bu nedenle "x-men" filmi ile ileri ki bölümlerde bağlantı kurulabileceğini öne sürmüştü. Bu nedenle bilgilendirme olsun diye yazmak istedim. Hemen ardından da dizi hakkındaki kendi görüşlerimi yazdım. Yanlış bir şey mi yaptım?

0
Sectumsempraa 6 gün önce

@speedstermert, Dizinin yaratıcıları zaten ileriki bölümde profesör de olacak diyor. Günaydın.

3
Sectumsempraa 6 gün önce

@speedstermert, Hayır zaten Marvel; mutantlardan başka bir çizgi roman yapmış mı ki içinde x-men olmasın. örümcek adam bile x-men'e katılıyor çizgiromanında. oradaki x geçen hafta işlediğin matematik dersindeki bilinmeyen olacak hali yok ya ak

3
speedstermert 6 gün önce

@sectumsempraa, komik mi olmaya çalışıyorsun, ilgiyi üzerine mi çekmeye çalışıyorsun bilmiyorum ama beni doğru anlamadığın hatta onun üzerine bir de dalga geçmeye çalıştığın ortada. Konuya senin için biraz daha açıklık getirmeye çalışayım belki o zaman söylediklerini biraz daha düşünür ona göre yorum yazarsın.
Şöyle örnek vereyim; nasıl ki "The Flash" ve "Green Arrow" dizileri birbirleri içindeki bölümler de geçebiliyor hatta "DC Legends of Tomorrow" için de "Supergirl", "The Flash" ve "Green Arrow" oyuncuları bile dahil olabiliyor, dizi içinden kesitler verebiliyorsa Aynı bunlarda olduğu gibi " The Legion" dizisinin "X-Men" serisi Filmi konularından "hikayesinden" herhangi bir kesit ile bağlantı kurulabilir konuları paralellik gösterilebilir, anlamına gelen bir yorum yazılmış. Ben de bu konuya küçük araştırma sonucunda bir aydınlık getirmek istedim ve "The Legion" yöneticisinin "X-Men" film serisi konusu ile herhangi bir şekilde bağlantı kurulmayacağını kendine has orijinal bir konusu olan ayrı bir dizi olacağını belirtmek istedim o kadar. Umarım söylediklerim şimdi daha net anlaşılmıştır.

0
Sectumsempraa 6 gün önce

@speedstermert, off çok salaksın hala boş boş yazıyorsun. Diyorum kİ yönetmenin kendisi zaten profesör de dizinin ileriki bölümlerinde olacak diyor. Çizgiroman okumayan biri olduğun belli orjinalinde de profesör yardım ediyor. Al sana bütün araştırmanı çürüten birşey. Bir de uzun yazı yazmış. Onu nereden aldın

2
speedstermert 6 gün önce

@sectumsempraa, ben ne anlatıyorum sen ne anlatıyorsun! Ayrıca konuşma üslubuna bakılırsa benim sana herhangi bir saygısızlığım olmamasına rağmen bana karşı oldukça saygısızca konuşuyorsun, buradan da tartışmaya ya da vakit harcamaya zerre kadar değmeyecek birisinin karşımda olduğunu göstermiş oluyorsun. O yüzden bu tartışmayı beni anlayamayan ve konuşma adabından bihaber birisiyle devam etme düşüncesinde değilim. Saygılar!

0
Kardelen Öztürk
Kardelen Öztürk 1 hafta önce

İlk bölümüyle beni acayip derecede etkisi altına aldı, izlediğim en farklı dizilerden. Bu kadar övgüyü de hak ediyor, ben baya sevdim. Yoksa bir başyapıt daha mı doğuyor?

1