"özür dilenmesini pek umursamıyorum." -house m.d.
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Jessica Jones
Devam Ediyor
8.8 199 kişi Puan Ver

Jessica Jones dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Jessica Jones

Dizi, kötü sonlanan süper kahramanlık macerasından sonra sahip olduğu güçlerle birlikte dedektiflik yapmaya karar veren Jessica Jones'un yaşayacağı maceraları konu alıyor.
Hikayenin devamını oku
Jessica Jones Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 108 yorum

bayuzaylı
bayuzaylı 2 hafta önce

0
ultviolence
ultviolence 1 ay önce

yeni sezon neden başlamadı? ciğerlerim çürüdü beklemekten

0
ozan2856
ozan2856 2 ay önce

Hiç fena değil. Sıkılmadan izliyorsun.

0
BLACKCATS35
BLACKCATS35 3 ay önce

Diziyi yeni bitirdim. Gerçekten harika bir dizi. Bu zamana kadar izlemediğime çok pişmanım, izlemeyen varsa bir an önce başlasın.

0
Constantinemis
Constantinemis 4 ay önce

Doğaüstü dizilere aşığım ! //bakalım beklentiyi karşılayacak mı ?

1
simaysofya
simaysofya 4 ay önce
Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Daha önce yorum yapmıştım ama kısaydı bu yüzden size şimdi spoilerli yazacağım. İlk önce filmin giriş müziği filan kendine has olması çok hoş değil mi? Ben çok sevdim yani.

Senaryonun bence tek bir kötü tarafı vardı. O da bize Killgrave o kadar sevdirdi ki *Oyuncu David büyük katkılarıyla...* çoğumuz yan karakterlerin hayatları gösterince bu yüzden sıkıldı gibi oldu. Ama yine de güzeldi. Sadece yan karakterlerin hayatları biraz daha ilgimizi artıracak bir şeyler yapılabilirdi.

Bu sırada Luke Cage seks dışında da pek fazla görmedik. Yani düşünce neden Luke & Jessica shipleme nedeni göremiyorum pek fazla. :/ Eğer ikinci sezonda Luke göreceksek en azından biraz ona parmak basmalılar. Bu sırada Luke Cage geçmişini izlemek isteyenler veya merak edenler 30 Eylül de çıkacak yine Nextflix ortalığı olacak diziyi izleyebilirler.

Ve bence bu filmin en iyi olan şeylerden birisi de geldik. Oyuncular. Hiçbir zaman oyuncu kötü oynadığını görmedik. Özellikle David! Rolüne biçilmiş kaptan.

Her şey bir yana insan bu dizi izlerken klasik bir süper kahraman hikayesiyle uğraşmıyor. Klasik "Vee bu şehri korumam gerektiğini fark ettim. Ve hemen köstüm giyip çevremdeki herkese yalan söylemeye başlayacağım. Bütün kötü adamları öldürmenin yolunu hep bulurum ben hahaha." Yok.

Dizi ikinci sezon onayı almış ve bence hak etmiş bir dizidir. Jessica'yı Defenders ve ikinci sezonda görmek bir çoğumuzun mutlu edeceğini düşünüyorum.

0
missmarveljr
missmarveljr 4 ay önce

yemin ederim killgrave en karizmatik villianlardan birisi

0
YouKnowNuthing
YouKnowNuthing 5 ay önce

Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist dizilerinden sonra Marvel bu karakterleri toplayacak. DC'nin Legends of Tomorrow'da yaptığı gibi onlarda TV için mini bir Avengers kuracak.

1
metalield
metalield 6 ay önce

harika bi dizi

0
Fitz's Monkey
Fitz's Monkey 6 ay önce

daredevil ile flash-arrow gibi ortak bölüm yapsalar çok iyi olur bence.

5