"Geçmişi ne kadar derine gömdüğün önemli değildir. Geri gelir." - Frank Underwood
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
How I Met Your Mother
Final Yaptı
9.5 2259 kişi Puan Ver

How I Met Your Mother dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

How I Met Your Mother

Carter Bays ve Craig Thomas'ın yarattıkları "How I Met Your Mother" konu olarak, romantik başrol Theodore -Ted- Mosby'nin (Bob Saget) hayatının aşkı -eşiyle- tanışma hikayesini flashbacklerle anlatan bir sit-com. 2030 yılında evli, iki çocuk babası Ted çocuklarını karşısına alıyor (David Henrie, Lyndsy Fonseca) ve hikayesini anlatmaya başlıyor.

2005'te 27 yaşındaki mimar Ted (Josh Radnor), arkadaş grubuyla kendisine küçük bir dünya yaratmış bir genç. Arkadaş grubu; en iyi arkadaşı, hukuk öğrencisi Marshall (Jason Segel), Marshall'ın dokuz yıldır birlikte olduğu anaokulu öğretmeni Lily (Alyson Hannigan) ve absürt bir kişiliğe sahip olan takım elbisesiz nefes almayan, hiperseksüel Barney Stinson (Neil Patrick Harris).

Günler akıp giderken, Marshall, tek aşkı Lily'e evlenme teklifi etmeye hazırlanıyor. Kahramanımız Ted bu noktada hayatını gözden geçirmeye karar veriyor. Romantik Ted bekâr kalmaktan hiç haz etmeyen biri olduğu için, gerçek aşkını aramaya koyuluyor. Derken Manhattan'daki Marshall, Lilly ve Ted'in birlikte yaşadığı evlerinin altındaki McLaren's Pub'da Robin Scherbatsky (Cobie Smulders) ile karşılaşıyor ve ilk bakışta evleneceği kadını bulduğunu düşünüyor. Acaba öyle mi?
Hikayenin devamını oku
How I Met Your Mother Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 361 yorum

lumoss
lumoss 14 saat önce

İzlediğim en mükemmel dizi, her seferinde daha da güzelleşiyor.

0
DemigodPJO
DemigodPJO 1 gün önce

70 yaşına gelsem bile oturur izlerim

0
Tik-Tak
Tik-Tak 2 gün önce

En Ufak Detaylardan Çok Büyük Olaylar Çıkaran Bu Dizi Kalbimde Hep 1. Sırada Olacaktır.

0
Melissa_16
Melissa_16 4 gün önce

EFSANE ÜSTÜNE EFSANE. 2.kez başladım 2 günde 2.sezona geldim. Harika ve hiç bir dizi yerini tutamadı. Ölmeden önce kesinlikle izlemeniz gereken bir dizi. İzlemezseniz çok şey kaçırırsınız.

0
BayCorçen
BayCorçen 1 hafta önce

HİÇBİR DİZİ HİÇBİR ZERRE BU DİZİ OLAMAZ , ÇIKARIN AKLINIZDAN.

0
Venusios
Venusios 2 hafta önce

Hiçbir dizi yerini tutmadı be HIMYM

0
Laghima
Laghima 3 hafta önce

Hani komedi dizilerinde esprilerin arkasına gülme efekti verirler ve siz o esprilere gülmezsiniz kendinizi garip hissedersiniz ya, işte bu dizide asla öyle bir şey yaşamıyorsunuz. Gülme efektinin gerekli ve yerinde kullanıldığı nadir sitcomlardan birisi bu. Her espri güldürüyor bazen düşündürüyor inceliğiyle ama kalite akıyor resmen. İlk izlemeye başladıktan sonra çevremde tanıdığım kim varsa izlettim diziyi beğenmeyen tek bir kişi bile olmadı şu ana kadar. Daha ne olduğunu anlamadan kendinizi dizinin içinde arkadaş ortamında buluyorsunuz ve onların sorunları çözüşleri, günün sonunda dizinin hep iyi bitişiyle rahatlıyorsunuz. Bırakın saçma sapan 3 saatlik ağlamalı, kederlere boğulan Türk dizilerini açıp sadece 1 saatinizi vererek 3 bölüm bu diziyi izleyin ve gerçekten dizi izlemenin rahatlatıcı, öğretici ve ders verici olabileceği bir hobi olduğunu görün derim. Dizinin bölümü bittikten sonra yüzünüzde ki gülümsemeyle bu yorumuma hak verirsiniz.

0
BF Executioner
BF Executioner 3 hafta önce

22 Günde bitirdiğim efsane dizidir.Başka bir dizinin boşluğunu kapatması için bu diziyi bulmuştum.Şimdi bu dizinin boşluğunu kapatacak bir dizi olmadığının farkına varmak!!

TRUE STORY

TED ADAMDIR

0
kaanvuran 2 hafta önce

@bf-executioner, 16 gün rekor bende herhalde

0
BF Executioner 2 hafta önce

@kaanvuran, Başlarda yavaş izliyordum sonra tatil olunca günde 1-1.5 sezon izledim rahat

0
uncleweasley 1 hafta önce

@kaanvuran, ramazanda 14 günde bitirdim

0
kaanvuran 1 hafta önce

@uncleweasley, bende ramazanda bitirdim

0
Matahre
Matahre 3 hafta önce

izlediğim en iyi komedi dizisi keşke bitmeseydi

0
mastiac
mastiac 3 hafta önce

ne zaman bi yerde diziden bir fotoğraf, gif görsem duygulanıyorum. her oyuncu ailemden biri gibiydi. çok fazla özledim

0