"hayvanlar gibi dövüşürsek, hayvanlar gibi ölürüz." -doctor who
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Heroes Reborn
Devam Ediyor
8.6 187 kişi Puan Ver

Heroes Reborn dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Heroes Reborn

Hikayenin devamını oku
Heroes Reborn Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

56 yorum

Epica
Epica 1 ay önce

bu imdb puanı sırf kurgu, ve heroes gibi bir efsanenin devamı olduğu için verilmiş, yoksa 3-4 tane oyuncu seçimi hatası var aşırı belirgin bir biçimde.

0
tolgatemel
tolgatemel 2 ay önce

bittimi bu dizi bi haber verin yönetmen Allah seni öldürsün bu nasıl sezon finalı diziyi unuttuk be

0
bces
bces 6 ay önce

Noah Bennet adamdır.

0
saffak
saffak 11 ay önce

dizi final yaptı.

1
Tefyılmaz
Tefyılmaz 11 ay önce

Çok keyif aldım.

0
vimevim
vimevim 11 ay önce

İlk sezondaki tüm karakterler salak. Abi o kadar niye para harcıyorsunuz saat idi gözlük idi. Tek tek insanları güneş patlamasından sonraya götürmek yerine dünyayı bir kez götürün tam olsun ne uğraş bu arkadaş.

0
eraykvrak
eraykvrak 12 ay önce

Eski diziyi çok seven birisi olarak başlamakta kararsızım

1
Epica
Epica 12 ay önce

Dizi final yaptı, hala devam ediyor yazıyor.Değiştirin lütfen.

1
tsftrt
tsftrt 1 yıl önce

Dizinin türü Fantastik değil Bilim-Kurgu. Lütfen düzeltin DiziLab.

3
tsftrt
tsftrt 1 yıl önce

Heroes efsane dizilerden biridir. Biyolojik açıdan değiştirilerek çeşitli "doğaüstü" güçler kazandırılmış insanların yaşamlarını ele alan bir diziydi. Bana göre ilk iki sezon mükemmeldi. Fakat üçüncü ve dördüncü sezonda özellikle de dördüncü sezonda dizi biraz vasatlaşmıştı. Hem insanı sıkan derecede fazla karakter vardı ve hepsini takip etmekte zorlanıyordunuz. Hem de dizi biraz sıkıcı bir hava vermeye başlamıştı. Yaptığı uçuk finaliyle de kurtarmaya çalışmışlardı sanırım. Heroes Reborn'un çıkacağını duyduğumdan beridir bekliyordum. İşten güçten bir kaç haftadır başlayamadım ve az önce ilk bölümü izledim. Bence karakterlerin oyunculukları gayet iyi. Kurgu da iyi olmuş fakat aşırı derecede klişe sahnelere yer verilmiş. Ama yine de iyi. Umarım bu tempoda devam eder ve finalde işler mantıklı bir sonuca bağlanır. Ayrıca pezevenk Sylar hariç diğer karakterleri de biraz görmek istiyoruz. Bu arada söylemeden edemeyeceğim öyle çok fazla KoreÇin ya da Japon hayranı değilimdir ama o kızla çocuk çok tatlı ya çok tatlı konuşuyorlarr

0