"sen plan yaparken tanrı yukardan güler." -supernatural
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Extant
İptal Edildi!
8.6 45 kişi Puan Ver

Extant dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Extant

Extant, uzayda bir yıl boyunca görev yaptıktan sonra geri dönen bir kadın astronotun geri döndükten sonra başta eşi ve oğlu olmak üzere ailesiyle yeniden iletişime geçme çabasını konu alıyor. Astronotun görevi boyunca uzayda yaşadığı tecrübeler, insanlık tarihini değiştirecek düzeydedir.

Dizinin başrolünde Oscar ödüllü oyuncu Halle Berry var. Dizinin yapımcılığını ise aynı zamanda Under the Dome dizisinin yapımcısı olan Steven Spielberg üstleniyor.
Hikayenin devamını oku
Extant Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

18 yorum

mrscimbomist
mrscimbomist 5 ay önce

sayılı muhteşemlikte sıradan olmayan ve ilgi çekici en iyi dizilerden birini iptal ettiler bence değeri sonradan anlaşılacak!

0
bir
bir 10 ay önce

Mis gibi diziyi iptal ettiler ya...

0
BLACKCATS35
BLACKCATS35 11 ay önce

Her geçen bölüm daha iyiye giderken bu dizi nasıl 3.sezon onayını alamamış şaşırtıcı doğrusu. Üstelik bu kadar güçlü oyuncu kadrosuyla, hepsi oyunculuklarının hakkını veriyor.

0
xddlovatic
xddlovatic 1 yıl önce

İnanmıyorum ya böyle bir dizi nasıl onay alamaz

0
meteberkb
meteberkb 1 yıl önce

Dizi iptal edildi arkadaşlar, 3. sezon yok maalesef.

2
denizarya
denizarya 1 yıl önce

halle berry oyunculuğu harika bir dizi umarım cabuk sıteye eklenır 3 sezon

0
olci38
olci38 1 yıl önce

3.sezon onayını aldı mı dizi

0
ilgins
ilgins 1 yıl önce

halle berry oyunculuğu...

0
kuantumseyyah
kuantumseyyah 1 yıl önce

Harika bir dizi.Özellikle 2.sezonda tadından yenmez bir hal aldı.

0
jsttsmile
jsttsmile 2 yıl önce

Başlar başlamaz bitiriverdim. Nasıl geçti zaman anlamadım. Bilim kurgu sevenlere şiddetle tavsiye edilir

0
SeçkinSEYMEN 2 yıl önce

@jsttsmile, Gerilim & Dram yazıyor ama kategorisinde ?

0
fraksiyon 2 yıl önce

@SeçkinSEYMEN, @jsstmıle gerılım-dram dızısı ızleyıp,bılımkurgu anlamak.büyük sorunsal:(

5
SeçkinSEYMEN 2 yıl önce

@fraksiyon, Bende izlemedim henüz ama arkadaş bilim kurgu yazınca şaşırdım. Ya site editörü eklemeyi unuttu yada arkadaş diziyi yanlış yorumluyor ikisi de olabilir. Bilemedim

0
angela 1 yıl önce

@fraksiyon, Dizinin hem bilimkurgu hem de gerilim-dram türünde. Normalde dizi yada film türleri yazılırken bu ikisinden biri yazılır çünkü çoğu yapıt bu iki türden birine ağırlık gösterir. Ama bu diziyi öyle güzel işlemişler ki ikisini de eşit şekilde barındırıyor. O nedenle asıl konuyu anlamadan kötü yönde eleştirmek doğru değil, sevgiler, iyi seyirler.

0
akifyenice 2 yıl önce

@SeçkinSEYMEN, bilim-kurgu da mevcut dizide. madem izlemediniz yıkıcı yorum yapmayın. özellikle @fraksiyon'un yaptığı yorum tam bir fiyasko.

0
SeçkinSEYMEN 2 yıl önce

@akifyenice, Yıkıcı yorumlamadım ki ben. Arkadaşın yorumu ile dizinin kategorisi birbirine uymuyor bunu sordum sadece. Ayrıca içinde her astronot ve uzay geçen dizi bilimkurgu olmaz. Konusunu okduğum kadarı ile senaryo dünyada geçiyor. Dizinin o yada bu olması pek te önemli değil elbet sadece soru sordum ben yıkıcı yada diziyi kötüleyen bir yorumda bulunmadığım aşikar.

1
akifyenice 2 yıl önce

@SeçkinSEYMEN, içinde uzay geçiyor diye bilim kurgu demiyoruz zaten kardeşim benim. bilim kurgu dizisi. konusunu okuduğun kadarıyla yorum yapıyorsun, ben ise izlediğim kadarıyla yorum yapıyorum. he buyur izle dersen ki bu bilim kurgu değil o zaman mantıklı bir şekilde münakaşa edelim.

0
SeçkinSEYMEN 2 yıl önce

@akifyenice, Abcim alttan aldıkça artist artist yorumlar yapıyorsun bak her yorumumda ergen yorumlarına yaşım gereği mütevazi yorumlar yapmışım. Alt tarafı ufak bir soru sordum sitede bilimkurgu yazmayan diziye bilimkurgu yorumu yapılmış bende bir yanlışlık mı var acaba dedim hepsi bu. efe efe yorumlar yapıp durma küçücük konu için kırmak istemiyorum seni. Ufacık bir soru sorduk yorum sahibi sallamadı alınmadı da, sabahtan beri bir üste çıkma çabası içindesin. Bunu yapma gerek yok buna. Kal sağlıcakla.

2