"sana güvenen bir insana yalan söyleme. sana yalan söyleyen bir insana asla güvenme." -dexter
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
DCs Legends of Tomorrow
Devam Ediyor
9.0 1420 kişi Puan Ver

DCs Legends of Tomorrow dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

DCs Legends of Tomorrow

Kahramanlar tek başlarına yetmedikleri zamanlarda ... Dünyanın efsanelere ihtiyacı oluyor. Geleceği görebilen, insanları mutlu etmeyi başarabilen, zamanda yolculuk yapabilen özelliklere sahip karakterlerin bir araya gelerek oluşturabileceği güç karşısında kötülerin işi zor olacaktır ancak kahramanlarımızın bir tuzağa düşürülerek yeni bir engellenemez tuzağa düşürülebilirler.

Dizinin yönetim kadrosunda Arrow’dan Greg Berlanti, Marc Guggenheim, Andrew Kreisberg ve Flash’tan Sarah Schechter yer alıyor. Sarah Schechter’ın aynı zamanda Supergirl’de de görev yapıyor olması dizilerin birbirine bağlanma olasılığını akıllara getirmedi değil. Haberde dizinin CW tarafından sezon siparişinin verildiği bilgisi de paylaşıldı.
Hikayenin devamını oku
DCs Legends of Tomorrow Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Fan sayfasına git.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 370 yorum

Unchained
Unchained 3 hafta önce

Diziden çok ümitsizdim ta ki 14 bölüm izleyene kadar. Zamanda yolculuk ve benzeri konular çok ilgimi çekerdi, ee tabi süper kahramanlar da bir o kadar. İkisinin harmanlandığı bir yapımı izlemek beni çok tatmin etti.

Saçma sapan aşk'a bağlı bir konusu yok dizinin. Ara sıra ilişkilerden de söz ediyor ama maksimum 4-5 dakika. Anlayacağınız konu dışına çıkılmıyor ve tansiyon hiç dinmiyor.

Flash veya Arrow gibi yapımlara bana göre fark attı. Ha bu arada Barry kıskanmasın, bu dizide her bölüm Timeline tacize uğruyor .d

0
voldezort 3 hafta önce
Cevap spoiler içeriyor. Okumak istiyorsanız tıklayın.

@unchained, 2. sezonda aşk meşk meselesi neyse ki dediğin gibi kısa kesiliyor ama ilk sezonda Kendra ve Ray'in üzerinde çok uğraştılar şahsen Kendra'dan da nefret ettim iyi ki çıktı bu sezon yok diyorum

0
Bloo23
Bloo23 1 ay önce

Bence The Flash, Arrow, Legends of Tomorrow, Supernatural vb. gibi diziler çöp. Nedeni ise sadece para kazanmak için yapılmış olması. Yani şimdi siz diyeceksiniz ''e başka diziler neden yapılıyor?''. ''Sanat'' için. Bir sanatçı sanatını yapar, hayatını sürdürmek içinde ondan gelir elde eder. Ama dediğim gibi bu diziler çizginin para kısmına oldukça yakın. Sanatla yakından ilgilenen biri olarak (Sinema, Müzik, Edebiyat) söylüyorum. Peki neden? İlk olarak bu dizilerin tekniğine bakın. İğrenç efektler, özen gösterilmeden yapılmış oyunculuklar, emek verilmeden çekilen aksiyon sahneleri gibi bir sürü şey sayabilirim. Ama bu dizileri beğenenler zaten bu tür teknik konulardan uzak, sadece ''hikayesi'' için izleyen kitle. Senaryo da zaten çizgi romanlardan alınmış, yaratıcı olmayan ama güzel göstermek için karışık yazılmış senaryo. E şimdi de diyeceksiniz ''Zaten sanatda senaryo değilmi? Senaryo güzelse gerisinin önemi yok!''. Buda yanlış çünkü televizyon ve sinema, hem görsel, hem de fonetik (müzik, edebiyat), yani ritmik sanattır. Yani senaryo tek önemli olan şey değil.

Bu işi bana göre hem para, hemde sanat için yapanlar; Game Of Thrones, Breaking Bad, Sherlock, Mr.Robot, Westworld, Daredevil gibi diziler. DC'den nefret eden biri değilim, Marvel hayranı da değilim. Ki bence eğer bir şeyi çok sever, ona hayran olursan, o şeyin kötü yanlarını göremezsin. Süper kahramanları seviyorum ama bu işi bence Marvel'da DC'de düzgün yapamıyor. Benim sevdiğim ikisininde ortası yani Civil War gibi. Neyse böyle yani The Flash, Supernatural gibi dizilere bir önyargım var ve bunu kabul ediyorum ama bu ön yargı bana mutluluk veriyor.

Sanat; sanat ve sanatçı toplum içindir...

24
iremhemmings
iremhemmings 1 ay önce
Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Snart öldükten sonra devam etmeyi düşünmedim. Ama 2. sezonu da merak ediyorum. Sizce devam etmeli miyim?

0
5 yanıtın tümünü görüntüle
profesor1 4 hafta önce

@iremhemmings, devam et güzel bir cizgide ilerliyor süpriz cok snart la ilgili

0
gegeru 3 hafta önce

@iremhemmings, 2. sezon'un birinciye göre kat kat daha kaliteli oldugunu düsünüyorum bence de devam etmelisiniz

0
ybncdizikolik
ybncdizikolik 1 ay önce

Leonard Snart ölümsüzdür.

0
BLACKCATS35
BLACKCATS35 2 ay önce

DC's Legends of Tomorrow 3. Sezon Onayı Aldı

0
T-BAGG
T-BAGG 2 ay önce

Rip Hunter = Engin Hepileri

3
deadlylife 3 hafta önce

@t-bagg, uzaktan küçük bir fotoğrafına gözlerini kısıp bakarsan evet

1
T-BAGG 3 hafta önce

@deadlylife, peki

0
bayuzaylı
bayuzaylı 2 ay önce

0
ragnar869
ragnar869 2 ay önce
Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

benim anlamadığım zamanın efendileri madem ki takımı kontrol ediyordu ve savage ın 2166 yılında tüm dünyaya hakim olup 2175 yılındaki istilayı engellemesi için onu destekliyordu savunmak yerine istilayı düzenleyenlere müdahale etselerdi

0
TheToprakK
TheToprakK 2 ay önce

Beyler 2x9 Ne Zaman ??

0
1 yanıtın tümünü görüntüle
Beyonder 2 ay önce

@thetoprakk, 24 ocak Flash ile aynı gün

0
serkankral66 2 ay önce

@thetoprakk, az kaldı tam bi tarih veremem ama bence ya haftaya yada sonraki haftaya hem bu dizinin hemde arrow ve flah'ın yeni bölümü çıkacak

0
crazylover
crazylover 3 ay önce

Rip Hunter ❤

0