"sorsan ikimizde maviydik ama birimiz deniz, birimiz gökyüzü. anlatabildim mi?" -dexter
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Community
Devam Ediyor
9.4 57 kişi Puan Ver

Community dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Community

Jeff Winger (Joel McHale) işini yapmakla meşgul bir avukattır. Fakat bir gün, avukatlık lisansının iptal edildiğini öğrenir ve lisansını tekrar almak için yolu Greendale Vakıf Koleji'ne düşer...

Dizinin baş kahramanlarını oluşturan, Jeff'in de içinde bulunduğu, çok zıt karakterlere sahip bir kaç öğrenci, şans eseri de olsa aynı kulüpte bir araya gelerek başta abes bir görüntü sergilese de gün geçtikçe aralarında samimi bir ilişki başlayacaktır.
Hikayenin devamını oku
Community Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Birazcık bekleticem, senin için çalışıyorum şuan....

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

21 yorum

walkietalkie
walkietalkie 5 gün önce

kahvaltıda, öğlen yemeğinde, metroda, uyumadan önce, uykun bölününce, ders arasında en iyi giden dizi. bu kadar rahat izlenmesine ve günlük hayatı konu almasına rağmen her bölüm ayrı ayrı eğlenceli ve mutlaka modunuzu yükseltiyor

0
pearliehooper
pearliehooper 1 hafta önce

çok güzel bir dizi keşke daha çok değeri bilinse . Abed adamım ya , ciddi anlamda abed tüm diziler içinde favori karakterlerimden biri ♥

0
risk analisti
risk analisti 4 hafta önce

Tekrar yorumumu bırakayım buraya, düşünmeden başlamanız gereken bir komedi dizisi. Moral düzeltmeye, eğlendirmeye birebir. Bazı bölümlerde ise güldürürken derin mesajlar veriyor fakat dizinin komedisi yüzünden bu tür mesajlara bile mizahi açıdan yaklaşıyorsunuz. Çok sevdim ben bu diziyi.

0
Sadık Alvarez
Sadık Alvarez 4 ay önce

bu dizi hakkında yapılan son iki yorumun altına imza mı atarım @Nerakon çok güzel yazmışsın aga duygularıma tercüman olmuşsun

0
Nerakon
Nerakon 4 ay önce

Bu diziyi bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine keşfettim ve o andan itibaren hayatımın 2 haftasının en vazgeçilmez parçası oldu. Bu diziyi bu kadar kısa sürede bitirdiğim için çok pişmanım. İzlediğiniz her bölümün sizi içinde olabileceğiniz her türlü kötü ruh halinden kurtarabileceğini ve size yaşadıklarınızı unutturabileceğini garanti edebilirim. HIMYM tarzı dizileri seviyorsanız kesinlikle izlemeniz gereken bir dizi. Her bölümde karakterlerle bir bağ kurduğunuz ve dizinin son bölümünde gerçekten hüzünlendiğiniz sanki bir arkadaşınızı kaybediyor hissi yaşatabilecek bir dizi. Gönül isterdi ki izleyecek daha fazla bölüm, daha fazla sezon olsaydı, bazı karakterler diziden ayrılmasaydı da her şey ilk 3 sezondaki gibi kalsaydı. Ama olsun... Benim tavsiyem bu diziyi en az bir kere izleyin yoksa çok şey kaybedersiniz.

0
aldrich
aldrich 4 ay önce

Sıkıldığım bölümler oldu mu? Elbette.
Bu bir komedi dizisi için büyük bir sorun mu? Elbette.
Bir komedi dizisini izlenebilir kılan veya güzel olmasını sağlayan yalnızca içindeki esprilermidir?
Bu diziyi izledikten sonra bu sorunun yanıtını bulacaksınız.
Community, mizahı çok güzel bir hikaye ve bunun yanında müthiş karakterleriyle harmanlayan bir dizi. Her ne kadar dizinin 4. ya da 5. sezonu beğenmemiş(uzun zaman önce izlediğimden dolayı hangisi olduğunu tam olarak hatırlayamadım) olsam da dizi kesinlikle hayatımda izlediğim en iyi komedi dizileri arasına giriyor. Vakit kaybetmeden biran önce başlanılıp bitirilmesi gereken bir dizi.

0
risk analisti
risk analisti 4 ay önce

Çok hoş bi dizi.

1
hbonay
hbonay 4 ay önce

ikinci kez bitiriyorum çok güzel dizi de filmi çıkcak mı bilen var mı

0
sanword
sanword 5 ay önce

yaratıcılığıyla beni hayran bırakmıştır ama o son sezon nedir allah aşkına diziyi birittalamışsınız

0
extraordinary^-
extraordinary^- 6 ay önce

izlemeye başladığınız zaman 'bu ne yaa' dediğiniz fakat izledikçe doyamadığınız, final bölümünde bittiği için isyanlara girdiğiniz bi dizi..

0