"ben hariç herkes salak." -homer simpson
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Class
Devam Ediyor
8.5 62 kişi Puan Ver

Class dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Class

Class, Doctor Who'nun yan dizisi olarak yayınlanan Britanya bilim kurgu drama dizisi. Zaman ve uzayı aşan tehlikelere ve yaratıklara karşı savunmasız kalan günümüz Londra'sını korumaya çalışan Coal Hill Okulu'nu merkezine alacak dizi aynı zamanda Doctor Who ile de bağlantılı olacak.
Hikayenin devamını oku
Class Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 17 yorum

ReynaArellano
ReynaArellano 5 gün önce

Diziye "Doctor Who gibi" diye düşünerek başladıysanız, sevemezsiniz, bence. Bu dizi, karakter odaklı bir yapım. Doctor Who evreninde gerçekleşen tüm o uzaylı istilaları, tüm o travnmatik olayların sıradan insanları nasıl etkilediğini gösteriyor, bana kalırsa. Karakterlerin hemen hepsi, ne olup bittiğine akıl sır erdirmeye çalışan normal insanlar. DW'da olayları hep, Doktor'un şaşalı açısından görüyoruz ama tüm o olayların bir de gezegen sakinleri için duygusal bir açısı var. Bu dizi de bunu veriyor.

0
mr_dadashoff
mr_dadashoff 2 hafta önce

bu dizinin devami gelirmi sizce ?

0
edayl72
edayl72 2 ay önce

The Librarians 'a benzetsem Doctor Who ahalisi peşime düşer mi ?

5
GAS
GAS 2 ay önce

doctor who izlemeli miyim ?

2
DarkBF
DarkBF 2 ay önce

bence çok güzel ilerleyen (biraz fazla eşcinsellik olsa da) bir bilim kurgu dizisi
çoğu kişinin tam olarak beğenmemesinin sebebi bana kalırsa doctor who'nun
bir alt dizisiymiş gibi izlemeniz bence yapımcıların öyle bir ilk bölüm yapma amacı
1. olarak genç docter who izleyicilerini çekmek
2. olarak docter who evreninde geçtiğini belirtmek
3. olarak 3.yü bulamadım daha fazla amaç bulan olursa yoruma yazsın artık

9
riddck
riddck 2 ay önce

abe çoğ eyi yaw

2
missyk
missyk 2 ay önce

DW spinoff u diye başladım ama değişik olsa da ergen karakterlere ısınamadım.. Neyse ki Miss Quill var...(Yazık lan onu da sevin, kendi aralarında sarılmalar, kadını köle gibi kullanmalar falan... Yahu son bölümde hepsi sarıldı ama günü kurtaran Quill uzaktan seyirci gibi oldu... :( Hüzünlü lan)

1
pccasio
pccasio 2 ay önce

Sevemedim, sırf Quill için izliyorum. Aşırı ergen bir dizi olmuş, hikayeler de saçma. Her bölümün akışı bir garip :/ 12 yine gelir umarım ara sıra, dizinin en sevdiğim bölümü orasıydı ki onu sadece dizi devam edebilsin diye eklemişler

2
MCagri
MCagri 2 ay önce

Evet Doctor Who nun yan dizisi yaşasın!! İlk 4 bölümü izledim nasıl devam edecek bilmiyorum ama Doctor Who evrenine bayılırken bu diziye bir türlü ısınamadım. Sebebine gelecek olursam Doctor who da insan ilişkileri ile olayların bize yedirilmesi hep bir dengede gidiyordu. Bu dizide ise hikaye biraz daha geri kısımda kalarak insan ilişkilerine daha fazla yoğunlaşma görülüyor ve bu beni sıkıyor açıkçası... Hikayeyi biraz daha ön plana çekebilirler ve bu ergen ilişkilerini biraz daha 2. plana atabilirlerse izlenebilir bir dizi olabilir bence.. 10 üzerinden 4 veya en fazla 5 veririm..

2
avamesa
avamesa 2 ay önce

özlem gidermeye geldim. umarım kalitelidir

1