"bence sadece aptal insanların iyi ilişkileri var." -supernatural
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Caprica
İptal Edildi!

Caprica dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Caprica

Caprica, Amerika SyFy kanalında yayınlanan bir bilimkurgu drama dizisidir. Battlestar Galactica'nın spinn-off'u olarak yayınlanmaya başlamıştır.

Caprica dizisi, Cylon'lar tarafından yokoluşun eşiğine gelen insan ırkının yeni bir ev aramasının anlatıldığı Battlestar Galactica dizisinin öncesini, yani Caprica Gezegeni'nin Cylonlar tarafından yok edilmesinin 58 yıl öncesini anlatıyor.

Caprica gezegenin de geçen dizide insan ırkının nerdeyse sonunu getiren Cylon ırkının ne amaçla ve nasıl yaratıldığı, daha sonraları Cylonların insanlar tarafından nasıl kullanıldıkları, nasıl insanların en büyük düşmanı oluverdikleri dizinin ana konusunu oluşturuyor.
Hikayenin devamını oku
Caprica Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizinin forumundan son başlıklar

Bu dizi için hiç forum konusu bulunmuyor.
Sen bir tane oluştur!
Forumdan diğer başlıklar 0 başlık, mesaj

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

3 yorum

dingering
dingering 2 yıl önce

Dizinin ilerleyişi hakkında ufak bir bilgilendirme yapayım: Battlestar Galactica gibi felsefi bir içerikle yoğrulmuş bilim kurgu-aksiyon dizisi beklemeyin. Yapımcıların da belirttiği gibi daha çok aile draması üzerinde yoğunlaşan bir dizi. Son 3-4 bölüme kadar da ağır ilerliyor. Düşük reyting nedeniyle iptal kararı gelince, yapmayı planladıkları 2. sezon konularını son 3-4 bölümde işlemişler. Hatta sırf o son bölümün son dakikalarına bir sezonluk konu sıkıştırılmış sanki. Zaten sonunda da Battlestar Galactica'ya bağlayıp bitirmişler.

1
dingering
dingering 2 yıl önce

Blood and Chrome vardı bir de Onu da bekleriz

0