"Sol elinle taş tutarken, sağ elinle tokalaş." - Frank Underwood
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
Breaking Bad
Final Yaptı
9.4 3666 kişi Puan Ver

Breaking Bad dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

Breaking Bad

Sıradan bir kimya öğretmeni olan Walter White'ın öleceğini öğrenince uyuşturucu üreticiliğine kadar uzanan özgürleşme deneyimi, çarpıcı bir kara mizaha dönüşüyor.

Doktor, hasta olduğunuzu ve yaşamak için iki seneniz kaldığını söyledi... Ne yapardınız? Dünyayı gezmek, sevdiklerinizle vakit geçirmek, asla cesaret edemediğiniz bir şeyi denemek... Tüm bunlar sizin için bir seçenek olabilir. Ancak Walter White için durum biraz farklı. The X-Files'ın yapımcısı Vince Gillian'ın imzasını taşıyan Breaking Bad, ölümle yüzleşen sıradan bir adamın sıradışı hikayesini anlatıyor.

Walter, eşi ve engelli oğlu Jr. ile New Mexico'da tüm hayatını kurallara göre yaşayan kendi halinde bir kimya öğretmeniyken, ölümcül safhada akciğer kanseri olduğunu öğrenir. Yaşamak için iki senesi kalmıştır. Bu haberle sarsılan White, hayatının denklemini değiştirir. Tüm günlük endişelerden ve toplumun dayattığı sınırlamalardan sıyrılarak yeni bir adama dönüşür... Kimya bilgilerini farklı bir neden için, uyuşturucu üretip satmak için kullanan bir adam. Amacı ölümünden sonra ailesinin geçinebilmesini sağlayacak parayı kazanmaktır. Ancak işler kontrolden çıkar.

Basit bir aile babasının uyuşturucu çetesinin elebaşına dönüşmesinin komik ama aynı zamanda duygu yüklü hikayesini kaçırmayın. Hele Malcolm in the Middle'ın babası Bryan Cranston, Emmy'ye aday gösterilen ve "Drama Dalında En İyi Erkek Oyuncu" ödülünü kazanan Walter rolünde hayatının performansını sunarken.
Hikayenin devamını oku
Breaking Bad Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 677 yorum

hocanız
hocanız 2 gün önce

Şunu belirtmek isterim ki, izlenebilecek çok kaliteli bir dizi. Oyuncu kadrosu ise hakikaten mükemmel seçilmiş. Gökkuşağına selamlar olsun...

0
fuckmedaryl
fuckmedaryl 6 gün önce

Breaking Bad WhatsApp grubu açmaya karar verdik, ayrıntılar için forumlara göz atabilirsiniz!

0
Escapist Wolf
Escapist Wolf 1 hafta önce

Efsane dizi , izlemeyen çok şey kaybeder ...

0
edebiyatci
edebiyatci 1 hafta önce

Bir diziyi hem izleyip bitirmek isteyip hem de biteceğini bile bile bitmesini istememek, finalden sonra istemsizce ağlamak..... Diziyi bitirdim ama hayatımda sanki büyük bir boşluk oldu. Bu boşluk acaba hangi Walter White karakteri doldurur bilemiyorum.

0
ucellat
ucellat 1 hafta önce

1 kereliğine izlenebilir belki ama 2. kere izlenebilecek bir dizi değil AKSİYON HAREKET vb. şeyler isteyenler hiç başlamayın bence ilk sezonu bile bitiremeyebilirsiniz. Bence bu dizi ya hareketli dizi izlemekten bıkmış olup sakin bir şeyler arayanların dizisi yada sakin hareketsiz film-dizi sevenlerin dizisi dediğim gibi hareket arayanlar hiç bulaşmayın sizin için zaman kaybı bile olabilir.

1
kilopatrayimben
kilopatrayimben 2 hafta önce

İlk sezon hemen sıkıcı diyerek bırakanlar çok şey kaçırıyosunuz.

1
maxblack19
maxblack19 3 hafta önce

O.... SKYLER

0
Bloo23
Bloo23 3 hafta önce

Arkadaşlar şimdi dizinin en güzel özelliği gerçekçi olması. Yani adamın bütün duygularına odaklanıyorlar ve buda gerçekçi yapıyor. E buna alışınca da dizinin güzelliğini anlıyorsunuz zaten. Son bölümü izlememişseniz ''Efsane'' demeyebilirsiniz çünkü son bölümde duygu öyle bir verilmiş ki...

0
alt.er.love.
alt.er.love. 3 hafta önce

birisi efsane mi dedi mm

4
mrkatycat
mrkatycat 3 hafta önce
Bu yorum dizi hakkında spoiler içermektedir. Okumak istiyorsanız tıklayın.

Bu yorum dizi hakkında bilgi - ipucu - detay içeriyor mu?

9