"bir insana yapılacak en büyük kötülük ona umut verip sonra hiçbir şey olmamış gibi gitmektir." -friends
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!

Arrow tartışma forumu

Tüm Forumlar > Arrow > arrow bitsin

yeni konu aç arrow bitsin

hgok 1 ay önce

buradan dizilab yönetimine sesleniyorum şu diziyi çevirmeyin artık saçma sapan bir dizi oldu.

memoshaqiri11 1 ay önce

izleme o zaman

arrow1907 1 ay önce

izleme kardeşim o zaman

Onururgenn 1 ay önce

:DASDASFF

hgok 1 ay önce

izlemiyorum zaten faniler izliyorum diyen oldumu ben çevrilmesin artık dedim başka dizler çevrilsin yenilerin önü açılsın

wtfday1 1 ay önce

bu ne saçma düşünce lan bahsettiğin dizi sitenin en çok izlenen dizisi 40k kişi yerine senin dediklerini yapıcaklarını nerden çıkardın ne sandıysa kendini arkadaş :D

hgok 4 hafta önce

estağfurullah kendimi bişey sanmıyorum :)
diziyi takip eden kişi sayısı 40k izleyen kişi sayısı değil kaç kişi hala izlemeye devam ediyor bilmiyorum ben 3. sezonda bıraktım diziyi örneğin benim gibi çok fazla kişi vardır bu yüzden bitirilsin dedim

bakikaya 4 hafta önce

yav sanane kardeşim düşüncen sana ait , ne değişik varlıklar var

Uchiha D Goku 4 hafta önce

Hayvanlaşmayın yorumda sizin nasıl kendi düşünceleriniz varsa onunda kendi düşüncesi var siz sevebilirsiniz o sevmeyebilir gelip boktan boktan boş muhabbetler yapmayın fandomluğa gerek yok fikrini söylemiş hep bi ağızdan atar yapmanıza ne gerek var amk

Mr. Weird 4 hafta önce

Dizi gittikçe batırmaya başladı. Zirvede bırakıp güzel bir final yapsa çok hoş olur.

HuseyinDH 4 hafta önce

Havada prim kokusu var.

konuya abone kullanıcılar 12