"insanlar kötü bir şey yoksa hiçbir zaman "konuşmamız lazım" demezler." -friends
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
2 Broke Girls
Devam Ediyor
9.3 1352 kişi Puan Ver

2 Broke Girls dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

2 Broke Girls

Başrollerini iki güzel oyuncunun üstlendiği 2 Broke Girls, iş dışında hayal kurmaya vakti olmayan Max ile o güne kadar tüm hayalleri anında gerçeğe dönüştürülmüş Caroline'ın ortak hayallerinin peşinden koşma hikayesini anlatıyor.

Sex and the City’nin yaratıcılarından Michael Patrick King’in imzasını taşıyan ve başrollerini iki güzel oyuncunun üstlendiği 2 Broke Girls, son yıllarda erkeklerin hüküm sürdüğü komedi dizileri arasında öncelikle bu yönüyle dikkatleri çekiyor. Dizinin başkarakteri Max’i canlandıran Kat Dennings, erkek egemenliğinden bunalan izleyiciler için fıstık gibi iki kızın maceralarını anlatan bu dizinin kaçırılmayacak bir fırsat olduğunu düşünüyor. Bugüne kadar birçok sinema filmi ve televizyon dizisinde yer alan Dennings, kariyerinde yıllardır beklediği hamleyi sonunda 2 Broke Girls ile yapmayı başardı. Caroline Channing'i canlandıran Beth Behrs ise bu “eski milyoner/ yeni züğürt” karakterinin kızın bazı izleyicilere fazlasıyla “züppe” gelebileceğini, ancak onun sadece dilinin kemiği olmadığını söylüyor. Behrs’e göre dizinin iki ana karakteri birbirine muhtaçlar. Max’in çalışkanlığı ve el becerisiyle ürettiği top kekleri var; Caroline’da ise bu top kekleri pazarlayarak köşeyi dönmeyi düşünecek kadar büyük bir hayal gücü... Bunun için ihtiyaçları olan tek şey ise; 250 bin dolarlık bir sermaye.

Kaynak: cnbce.tv
Hikayenin devamını oku
2 Broke Girls Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 178 yorum

Mona LİSA
Mona LİSA 4 gün önce

Dizi eskiden çok iyiydi.Her sahnesinde gülerdim. Ama gittikçe az güldürmeye başladı. Max eskiden böyle değildi her şeyi sallardı ve onun karakterini beğenirdim. Ama değişti ve bir erkeğin peşinden koşuyor. Tuhaf. Ama bu son sezon diye mi bilmiyorum artık zevk vermiyor. Eskiden gülmekten gözlerim yaşarırdı...

0
fanofthewalkingdead
fanofthewalkingdead 7 gün önce

çok güzellan

2
BurakDmn13
BurakDmn13 2 hafta önce

Kesinlikle izlemeniz gereken harika bir dizi.

2
fanofthewalkingdead
fanofthewalkingdead 2 hafta önce

her bölümü sıkılmadan izliyorum favori dizilerimden.

2
ondekitaksi
ondekitaksi 1 ay önce

6 yıl boyunca hiçbir gelişme göstermeyen, gittilçe sıkıcılaşan, hep aynı tarz esprileri olan, hiç gerçekçi olmayan karakterler ve set olduğu aşırı belli olan dizi. Nasıl severek başlamıştım, nasıl tiksinerek izlemeye devam ediyorum anlatamam. Max in o cartlak sesiyle bütün dizi boyunca bağırarak konuşmasından, sofie nin her gelişinde gereksiz alkış kopmasından, sürekli han la dalga geçilmesinden, max in alaycı ve bayıcı tavırlarından, caroline ın sinir bozucu idealistliğinden, oleg in sapıklıklarından o kadar nefret ediyorum ki. 6 yıl boyunca hiç mi değişmez karakterler, olaylar, hiç mi kayda değer bi şey olmaz, olmuyor cidden. Hadi cupcake dükkanı açalım, bir bölüm uğraş, sonra kötü bir şey olur kapanır, tekrar aç, tekrar bir şey olur. Bayılarak başladığım bu diziyi, tiksinerek bitiriyorum kafamda, geçen zamana yazık cidden.

10
MaxBlack4
MaxBlack4 2 ay önce

harika bir dizi izlemeyi tavsiye ederim kat dennigs hayranıyım onu çok seviyorum ♥

6
Arenist
Arenist 2 ay önce

bu ikilinin hayatı çok komik. mutlaka izlemelisiniz

1
Cünupias
Cünupias 2 ay önce

1.Sezon da bir bölüm eksik 24 bölümden oluşuyor normalde

3
winchesterbutsalvatore

Diziye en baştan başladım.4. sezondan sonra bozdular eskisi gibi zevk vermiyor artık.

0
mburakata
mburakata 2 ay önce

Altyazıların düzeltilme şansı yok mu sadece dizipubtan izleyebiliyorum

0