"erkekler metro gibi. birini kaçırıyorsun, 5 dakika sonra diğeri geliyor." -how i met your mother
Yeni bölümler eklendiğinde bildirim almak için tıklayın!
11.22.63
Devam Ediyor
9.5 392 kişi Puan Ver

11.22.63 dizisi 10 üzerinden kaç puan hak ediyor?

Puan:
Oyla
Diziyi değerlendirdiğiniz için teşekkürler.

11.22.63

Stephen King'in aynı adlı romanından uyarlanacak dizi, Jake Epping isimli bir öğretmeninin, zamanda yolculuk yaparak John F. Kennedy suikastini engellemeye çalışmasını konu alıyor. J.J Abrams'ın öncülüğünde gerçekleşecek dizinin başrolünde ise Jake rolüyle James Franco var.
Hikayenin devamını oku
11.22.63 Dizinin yayınlanan en son bölümü. , Dizinin Facebook Fan Sayfası Henüz bir fan sayfası eklenmemiş. Facebook'ta bu diziye ait bir fan sayfanız varsa bize yazın. Sayfanıza bağlantı verelim.

Dizi hakkında ne diyorlar?

Yorum yazmak için üye girişi yapmanız gerekiyor.

Popüler yorumlar (2)

Diğer 121 yorum

YemreAkdas
YemreAkdas 2 gün önce

10 üzerinden 10. böyle güzel bi dizinin daha uzun olması isterdim. Konunun sürükleyeciliği aktörlerin muhteşem performansları ve dillere destan bi final tek solukda izlenebilecek bir dizi

0
b3ast
b3ast 1 hafta önce

En iyi hazırlanmış dizilerden birisi,bitince - keşke bitmeseydi ya - dediğiniz dizilerden biri.Diziyi bitirince gözünüzden bir yaş döküldüğünü hissediyorsunuz.Müzikler büyük bir özenle seçilmiş ve 60' yılların şarkıları ve Alex Heffes'in müzikleri ile şekillendirilmiş.Dünyanın en iyi dizilerinden birisi.Boğazınız düğümleniyor son bölümde,o derece güzel bir dizi.

0
DatsizD
DatsizD 4 hafta önce

Kitabında sonu açıklayıcı bir şekilde anlatılıyor arkadaşlar onu da okumanızı tavsiye ederimm

0
mayones
mayones 4 hafta önce

Dizi inanılmaz kaliteli ama benim diziye dair en çok beğendiğim şey 60-70li yılları çok güzel yansıtmışlar. Dekorlar, kıyafetler harika. Finali çok çok güzel yapmışlar...

0
ixiiir
ixiiir 2 ay önce

you'r wonder !!

0
Wildecooke
Wildecooke 2 ay önce

Başlayın ve bitirin arkadaşlar, müthiş.

1
uzaylıcüce
uzaylıcüce 3 ay önce

yeni sezon ne zaman

0
ismaailaaltun 3 ay önce

@uzaylicuce, yeni sezon yok dizi bu kadar

0
Arturo
Arturo 5 ay önce

Bu diziye, dizilab'e konulduğu gün bir gece vakti başlamıştım.

Üçüncü kez bitirirken diziyi, bunları yazmak istedim. Kısaca bu dizi; bende inanılmaz izler bıraktı.
60'lar, 70'ler en yaşamak istediğim dönemler olmuştur. Dizi de bunu ayağımıza kadar getiriyor. En başta kurgu bir harika, oyunculuklar ise böyle bir dizi için uygundu.
Dizinin finalinde diziyi izlemeye kıyamadığımı anımsıyorum. Hele o son sahne beni benden almıştı.
Dizi aynı zamanda paralel evren konulu bir dizi, J.F.K yaşasaydı; Abd ile SSCB arasındaki soğuk savaşın nasıl devam edeceğine dair; FED yanlısı bir tutum izlemiş, Wall Street'li ruh hastalarının hoşuna gidecek şekilde bitirilmiş. ( JFK'nin para reformonu bilmeyen arkadaşlar araştırabilir, ne dedğimi anlamak için) Unutmamak gerek; J.F.K, hala Abd ulusunun en sevdiği başkanlar arasındadır. Bu yüzdendir ki; diziler de, filmler de haksız yere hep eleştirilir.
Ayrıca dizi, Suikast olayının dışına çıkılmamış. Kurgu dışında, tüm olaylar (araştırmalarıma göre) tarihi gerçeklerle birebir örtüşüyor.

Tarih temalı dizi izlemeyi sevenler, Stephen King okuyucuları beklemeden başlamalı.

1
ufukufk
ufukufk 5 ay önce

bu diziye bakarken beni 12 Monkeys e yönlendiren arkadaşa sonsuz teşekkürlerimi sunarım

0
Çemkiren Biseksuel
Çemkiren Biseksuel 5 ay önce

İçim acıyor be ne biçim son bu mutlu son değil bu ölmek istiyorum yha öldürün beni yha bıçakla dalın mk o zaman bu kadar canım acımaz rakı istiyorum versinler 70 lik fondip yapıp ciğerlerimi yakayım gerek yok yaşamaya izlemez olaydım kalbim atmıyor duygularım öldü üzüntü dışında başka bir duygu yok içimde yok şuan şimdi diğer sevdiğim aşık olduğum evladım olsa sırtımda tutup sırtımdan indirmeyeceğim ölmüş karakterleri düşündüm ama son sahne de haykırdım yha şimdi gözüme uyku girmiyecek sabaha uykusuz şekilde okula gitcem tüm ağlıycam herkes sorcak noldu diye ruh hastasıyım diycem gözaltlarım morarcak işte bu tam finn,prim,tris ve catelyn'ın öldüğü zamanki gibi piskolojim bozuldu.Peki ya neden mutlu sonlar yalandır sevgili üyeler?

0